Aktualności wróć do listy
13.06.2018

Gwiazdy na Youtube: Bożena Mielnik

Zgodnie z zapowiedzią kontynuujemy nasz temat Gwiazd i Ich piosenek w Internecie. Czas zajrzeć na kanał Youtube kolejnej Artystki.
Jak już wspomnieliśmy – czy to z uwagi na brak czasu, czy też bardzo skomplikowane kwestie związane z prawami autorskimi, nie każdy Artysta naszej Sceny może pozwolić sobie na nadmierną aktywność na Yoube czy innych tego rodzaju serwisach. My postanowiliśmy jednak Państwu przybliżyć kanały, na których znajdziemy sporo ciekawych materiałów muzycznych.
Kolejną bardzo aktywną w Internecie (na Youtube, ale też na swoim Facebooku) Artystką jest Bożena Mielnik. Artystka ma na koncie sporo hitów, na swoim kanale na Youtube postanowiła podzielić się swoimi teledyskami, jak też wersjami audio piosenek oraz z pewnym autorskim pomysłem Bożeny…
Z tymi wersjami audio określenie jest nie do końca trafne – w przypadku sporej liczby piosenek są to poniekąd bardzo minimalistyczne wersje teledysków (Wokalistka sfilmowana podczas wykonywania piosenki w studio). Sama Bożena określa te nagrania jako „śpiewające fotki”. Pomysł trzeba przyznać, jest całkiem ciekawy, a w ten sposób nagrane piosenki śmiało mogą pojawić się nawet np. w telewizyjnym koncercie życzeń.
Na kanale Bożeny znajdziemy zarówno piosenki z Jej debiutanckiego autorskiego krążka, jak też z płyt nagranych z Waldemarem Rasałą, kilka nowości, kolędy oraz sporą porcję coverów. Generalnie jest tu sporo materiałów, których raczej na co dzień nie znajdziemy w innych mediach, więc warto tu zaglądać.
Kanał Artystki: Bożena Mielnik Band
Kto fajruje w czerwcu?
Kto fajruje w czerwcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
2.
AvistaRytm naszych serc
3.
StachSłona łza
4.
FrejeLetni czas
5.
Tim FabianMój Aniele
6.
Darek NowickiŻółte tulipany
7.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
8.
WeronikaTotalny luz
9.
Mirosław JędrowskiNigdy nie widzisz moich łez
10.
Sandra i Joachim KojCzy o tym wiesz
11.
Teresa WernerZatańczę tylko dla Ciebie
12.
Zespół Ed-KaLepsze dni
13.
Kola i JulaPozwolił los
14.
Damian HoleckiKochaj mnie albo rzuć
15.
Arkadia BandTam dom Twój, gdzie serce Twoje

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z mostem [głosujemy raz na dobę]