Aktualności wróć do listy
08.06.2018

Od dzieciństwa na scenie

Wracamy do tematu Artystów, którzy swą karierę na śląskiej scenie zaczęli już w dzieciństwie. W ubiegłym tygodniu przypomnieliśmy kilkoro z nich. Czas na kolejnych.
Tym razem przypomnimy utalentowanych Artystów, którzy swą karierę estradową zaczęli w dzieciństwie w Zespołach rodzinnych.
Chyba jedną z najbardziej kojarzonych już z czasów dzieciństwa Gwiazd jest obecnie osiemnastoletnia Karolina Krawczyk. Dziewczyna debiutowała wraz z Ojcem w Duecie Karolina i Adam Krawczyk już jako 7-8-latka. Z pewnością niemal każdy z nas kojarzy przeboje jak Powiedz mi Tato, czy Mój mały świat.
W nieco starszym wieku na scenie muzycznej debiutował natomiast Kacper – czyli Syn Krystyny Dubik z Zespołu Duo Fenix-Dwa Fyniki. Właśnie wraz z tym zespołem Kacper nagrał jako nastolatek takie hity, jak Blues dla Mamy. Warto wspomnieć, że przed wielu laty również starszy Syn Krystyny miał okazję wystąpić z Zespołem grając na instrumencie.
Uwzględniając procentowy udział Dzieci w Zespole, bezapelacyjnie rekordzistą jest Zespół Servoos. W rodzinnej Grupie występuje aż trójka Dzieci (Dawid, Gabriel i Daria). O ile chłopcy debiutowali na scenie jako 6-7-latkowie, to mała Daria na scenie pojawia się już od początku wieku przedszkolnego. Z pewnością wielu z nas kojarzy choćby piosenkę Najważniejsze na tym świecie. Młode pokolenie Rodziny Ścibików jest niezwykle utalentowane muzycznie – każde z Dzieci gra biegle na kilku instrumentach, a mała Daria też śpiewa.
Bardzo utalentowana Wokalistka młodego pokolenia, czyli Beata Michalska również zaczynała swoją karierę w bardzo młodym wieku od śpiewania w rodzinnym Duecie – Beata i Marcin. Rodzeństwo debiutowało jako kilkunastolatki, z miejsca zdobywając serca Publiczności.
Kto świętuje w lipcu?
Kto świętuje w lipcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
StachSłona łza
2.
FrejeLetni czas
3.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
4.
Damian HoleckiOna i ja
5.
AvistaRytm naszych serc
6.
Sandra i Joachim KojCzy o tym wiesz
7.
Darek NowickiŻółte tulipany
8.
WeronikaTotalny luz
9.
Tim FabianMój Aniele
10.
Zespół Ed-KaLepsze dni
11.
Mona Lisa & Renato MontiQuanto Amore
12.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
13.
Arkadia BandTam dom Twój, gdzie serce Twoje
14.
Ania i KarolMuzyka ma magiczną moc
15.
Mirosław JędrowskiNigdy nie widzisz moich łez

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk na basenie i w basenie [głosujemy raz na dobę]