Aktualności wróć do listy
03.12.2017

Telewizyjne listy przebojów: Szlagieromania

W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy nowy (co prawda dosyć krótki), ale jednak cykl – o telewizyjnych Listach Przebojów poświęconych Śląskim Hitom. Czas na słów kilka o nowej Liście.
O ile ostatnio sporo uwagi poświęciliśmy Liście Przebojów, która jest chyba audycją z najdłuższym stażem w naszych mediach. Tym razem czas na kilka słów o zupełnej nowości – programie Szlagieromania, emitowanym na antenie Telewizji TVT Rybnik.
Nowa Lista Przebojów swoją premierę miała we wrześniu tego roku. Producentem programu jest Wydawca i Producent Marcin Skalski i Jego Firma Projektomania. Program oglądać możemy zarówno w telewizji, jak też w Internecie, na kanale ZnanyArtysta.pl, na Youtube.
Program prowadzi popularny Duet Śląskich Artystek – czyli Claudia i Kasia Chwołka. Chyba jest to pierwsza telewizyjna lista przebojów prowadzona przez Duet Matki i Córki. Oczywiście całość – jak na ten Duet przystało – prowadzona jest w gwarze śląskiej.
W ramach każdego notowania prezentowane jest główne notowanie (15 piosenek – jak na razie dosyć dynamicznie zmieniających swoje pozycje w Liście), jak też kilka propozycji. Propozycje do Szlagieromanii zobaczyć możemy też w tygodniu. Główne notowanie zobaczyć możemy w telewizji w każdą niedzielę.
Z ciekawostek możemy dodać, że w przypadku Claudii Chwołka, prowadzenie Listy nie jest telewizyjnym debiutem – młoda Artystka miała okazję przez rok współprowadzić w tej samej Telewizji koncert życzeń Niedziela po naszymu.
Kto fajruje w czerwcu?
Kto fajruje w czerwcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
StachSłona łza
2.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
3.
AvistaRytm naszych serc
4.
FrejeLetni czas
5.
Tim FabianMój Aniele
6.
Darek NowickiŻółte tulipany
7.
WeronikaTotalny luz
8.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
9.
Mirosław JędrowskiNigdy nie widzisz moich łez
10.
Sandra i Joachim KojCzy o tym wiesz
11.
Zespół Ed-KaLepsze dni
12.
Teresa WernerZatańczę tylko dla Ciebie
13.
Arkadia BandTam dom Twój, gdzie serce Twoje
14.
Kola i JulaPozwolił los
15.
Damian HoleckiKochaj mnie albo rzuć

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z mostem [głosujemy raz na dobę]