Aktualności wróć do listy
12.02.2018

Nowości internetowe: Piotr Feszter i Captain Freddy

Czas na kilka słów o kolejnej premierze teledyskowej – tym razem do piosenki, której chyba nikomu nie trzeba już przedstawiać.
W ostatnich miesiącach śląskimi stacjami radiowymi (szczególnie Radiem Silesia, jak też Radiem Piekary) zawładnęły przeboje Piotra Fesztera – a konkretnie stare hity Artysty w odświeżonych wersjach. Od grudnia zdecydowanie króluje piosenka Ja! Jo lubia śląskie śpiewki grać – piosenka nawet stała się najpierw hitem miesiąca, następnie hitem roku Szlaglisty Radia Silesia. Przypomnijmy, że utwór jest pogodnym, tanecznym utworem utrzymanym w typowo szlagierowej konwencji. W odświeżonej wersji wokal Piotra Fesztera został wzbogacony o rewelacyjne brzmienie saksofonu w wykonaniu Kapitana Freddiego (świetny niemiecki saksofonista znany niegdyś z formacji Captain Cook). Przypomnijmy, że kompozytorem muzyki jest sam Piotr Feszter, za tekst odpowiedzialni są Piotr Feszter oraz Jan Etgens.
Teledysk zrealizowano w plenerze – podczas rejsu statkiem po alpejskim jeziorze, jak też nad brzegiem tegoż jeziora. Atutem teledysku niewątpliwie są przepiękne krajobrazy, jak też profesjonalnie zrealizowane zdjęcia. W teledysku pojawili się Piotr Feszter, Kapitan Freddy oraz Wokalistka. Całość tworzy prosty, ale dobrze zrealizowany i miły dla oka obraz (pozbawiony zbędnych efektów specjalnych poza subtelnym przenikaniem obrazu), wzbogacający ładną kompozycję. Z ciekawostek można dodać, że jednym z Twórców teledysku jest Adam Janosch, czyli popularny Adi.

Kto ma Urodziny w lutym?
Kto ma Urodziny w lutym?
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Pośpiewajmy
Pośpiewajmy

Lista przebojów

1.
Kasia Matejczyk i New EnergyW stronę Słońca
2.
StachSłona łza
3.
Sandra i Joachim KojCzy o tym wiesz
4.
Damian HoleckiKochaj mnie albo rzuć
5.
Danuta WiśniewskaDziękować warto
6.
Mateusz Troll i PrzyjacieleDziś przepraszam
7.
FrejeLetni czas
8.
WeronikaTotalny luz
9.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
10.
Teresa WernerZatańczę tylko dla Ciebie
11.
Tim FabianMój Aniele
12.
Zespół Ed-KaNarysowałam Cię
13.
Michalina StarostaNiedzielne zolyty
14.
JinksAmore Mio
15.
Duet KaroJo i Ty