Aktualności wróć do listy
05.01.2018

Nowości muzyczne: Adi

Jak już wspomnieliśmy, w ostatnim czasie miało miejsce sporo premier teledysków i piosenek. Nie możemy jednak pominąć kilku nieco wcześniejszych, późnojesiennych premier, o których nie zdążyliśmy napisać.
Stosunkowo niedawno miała miejsce premiera najnowszego teledysku popularnego Wokalisty – Adiego. Sympatyczny Artysta tym razem postawił na nieco nostalgiczną, bardzo nastrojową piosenkę zatytułowaną Kiedy myśla o hajmacie. To nastrojowy, dosyć wolny utwór utrzymany w typowo szlagierowych klimatach. Aranżacja jest miła dla ucha, typowa dla klasycznych szlagierów. Tekst opowiada – zgodnie z tytułem – o małej ojczyźnie, sentymencie do niej, tęsknocie za nią. Po prostu o Śląsku, rodzinnej Ziemi. Tekst jest ładny, trafia do serca. Piosenka u wielu osób z pewnością może wywołać wzruszenie.
Jeśli chodzi o teledysk – został w całości zrealizowany w plenerze. Zgodnie z treścią teledysku oczywiście na Śląsku – możemy zobaczyć m.in. Katowice (Nikiszowiec), Chorzów (Szyb Prezydent). Kolorystyka jest żywa. Zdjęcia zrealizowano wczesną jesienią, przy lekko przebarwiających się drzewach. Całość teledysku oddaje nastrój piosenki, ujęcia są bardzo profesjonalnie zrealizowane, podobnie jak montaż. Jedynymi zastosowanymi efektami są subtelne spowolnienia obrazu – co wzmacnia klimat teledysku.
Teledysk jest kolejną produkcją świetnego producenta – Mateusza „Matiza” Adamskiego, który ma na koncie sporo naprawdę świetnych videoclipów.

Kto fajruje w czerwcu?
Kto fajruje w czerwcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
StachSłona łza
2.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
3.
AvistaRytm naszych serc
4.
FrejeLetni czas
5.
Tim FabianMój Aniele
6.
Darek NowickiŻółte tulipany
7.
WeronikaTotalny luz
8.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
9.
Mirosław JędrowskiNigdy nie widzisz moich łez
10.
Sandra i Joachim KojCzy o tym wiesz
11.
Zespół Ed-KaLepsze dni
12.
Teresa WernerZatańczę tylko dla Ciebie
13.
Arkadia BandTam dom Twój, gdzie serce Twoje
14.
Kola i JulaPozwolił los
15.
Damian HoleckiKochaj mnie albo rzuć

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z mostem [głosujemy raz na dobę]