Aktualności wróć do listy
11.04.2018

Premiery muzyczne: Claudia i Kasia Chwołka

W ostatnich dniach miało miejsce kilka interesujących premier muzycznych oraz teledyskowych. Tym razem kilka słów o najnowszej propozycji muzycznej od Claudii i Kasi Chwołka.
Najnowsza piosenka jednego z najpopularniejszych Duetów Rodzinnych utrzymana jest w nieco innym klimacie, niż większość Ich twórczości. Piosenka zatytułowana Wszyndzie Ty jest romantycznym utworem utrzymanym w rytmach z pogranicza muzyki dance, disco, jednocześnie klimatem nieco kojarząc się z muzyką francuską (głównie za sprawą charakterystycznego brzmienia chórków oraz akordeonu – tym razem pojawiającego się w nieco innym brzmieniu) – więc z jednej strony utwór brzmi nowocześnie, wręcz z lekka disco-polowo, z drugiej przywołuje skojarzenia z muzyką lak 80’. Utwór utrzymany jest w szybkim, tanecznym tempie. Tekst jest dosyć prosty, a zarazem romantyczny. Opowiada o szczęśliwej miłości, zakochaniu, pragnieniu zatrzymania chwili na zawsze. Autorką muzyki i tekstu jest Kasia Chwołka.
Teledysk zrealizowano w całości w plenerze – tym razem we Włoszech, m.in. w Wenecji. Oprócz Claudii i Kasi, w teledysku pojawiła się tym razem para aktorów. Całość jest pogodna, słoneczna i utrzymana w żywej kolorystyce, zdjęcia dobrze zrealizowane, podobnie jak montaż. Teledysk po raz kolejny jest samodzielnym dziełem pięknych Pań.

Kto ma Urodziny w kwietniu?
Kto ma Urodziny w kwietniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
AvistaRytm naszych serc
2.
FrejeLetni czas
3.
StachSłona łza
4.
Sandra i Joachim KojCzy o tym wiesz
5.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
6.
Damian HoleckiKochaj mnie albo rzuć
7.
WeronikaTotalny luz
8.
Darek NowickiŻółte tulipany
9.
Zespół Ed-KaLepsze dni
10.
Tim FabianMój Aniele
11.
Teresa WernerZatańczę tylko dla Ciebie
12.
BetiBerChodź do mnie
13.
Danuta WiśniewskaDziękować warto
14.
Mirosław JędrowskiNigdy nie widzisz moich łez
15.
Piotr HerdzinaNa jeden dzień

Sonda

Wybierz najlepszą piosenkę z różą [głosujemy raz na dobę]