Aktualności wróć do listy
21.12.2017

Premiery teledysków i piosenek: Happy Folk i Harmonic

Ostatnie dni obfitują w premiery świątecznych piosenek i teledysków. Podobnie jak w ubiegłym roku, również w tym nie zabrakło oryginalnych projektów, w których swe siły połączyło kilka Zespołów.
Przykładem właśnie takiego – dodajmy świetnie zrealizowanego – projektu, jest wspólna piosenka Zespołów Happy Folk oraz Harmonic. Dwa świetne Zespoły nagrały wspólnie świąteczną piosenkę Gwiazdka. To nastrojowy, melodyjny, z lekka balladowy, szybko wpadający w ucho utwór, ciekawie zaaranżowany – słyszymy w nim wiele instrumentów. Tekst opowiada o Świętach, ich istocie (zarówno w sensie religijnym, jak też o wspólnym spędzaniu czasu i magii świątecznych dni, czy przebiegu Świąt). Głosy Artystów biorących udział w projekcie świetnie współbrzmią i fajnie współgrają z instrumentami. Autorem zarówno muzyki, jak też tekstu jest Paweł Gajda.
Teledysk współgra z piosenką, oddaje jej nastrój. Całość zrealizowano w świątecznie udekorowanym, przytulnym wnętrzu. W clipie występuje kilkanaście osób – członkowie obydwu Zespołów wraz Rodzinami. Pomimo sporego tłumu, teledysk zrealizowano świetnie (ujęcia, montaż). Całość oddaje rodzinną atmosferę Świąt i świetnie się ogląda. Twórcą teledysku jest Grzegorz Knapek (który od wielu lat tworzy teledyski dla Wielu naszych Artystów - jest m.in. Twórcą wszystkich clipów Zespołów Happy Folki i Harmonic).

Kto świętuje w styczniu?
Kto świętuje w styczniu?
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Pośpiewajmy
Pośpiewajmy

Lista przebojów

1.
Danuta WiśniewskaDziękować warto
2.
Sandra i Joachim KojCzy o tym wiesz
3.
Kasia Matejczyk i New EnergyW stronę Słońca
4.
Damian HoleckiKochaj mnie albo rzuć
5.
StachSłona łza
6.
AvistaNamalować chciałbym Ciebie
7.
Mateusz Troll i PrzyjacieleDziś przepraszam
8.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
9.
Magdalena PalChoć kocham, muszę odejść
10.
FrejeLetni czas
11.
WeronikaTotalny luz
12.
Tim FabianMój Aniele
13.
Teresa WernerZatańczę tylko dla Ciebie
14.
Stiff CapellaNie musi tak być
15.
Zespół Ed-KaNarysowałam Cię

Sonda

Przebój 2017. II półfinał [głosujemy raz na dobę]