Aktualności wróć do listy
07.01.2018

Premiery teledysków: Tim Fabian

Jak już wspomnieliśmy, końcówka 2017 roku obfitowała w premiery teledysków i nowych piosenek. Czas na kilka słów o kolejnej premierze.
W ostatnich dniach minionego roku miała w końcu miejsce długo wyczekiwana internetowa premiera najnowszego teledysku Tima Fabiana, nagranego do tytułowej piosenki z debiutanckiego krążka. Uważni widzowie pewnie kojarzą już ten clip z telewizji, w której pojawił się kilkukrotnie.
Piosenka zatytułowana jest Pokochaj mnie. Jak sam tytuł wskazuje utwór jest romantyczną balladą, utrzymaną w raczej popowej konwencji, choć lekko nawiązującą też do modnych brzmień dancowych, dosyć nowocześnie zaaranżowaną, choć z pewnością przypadnie też do gustu miłośnikom szlagierów. Utwór jest melodyjny, wpada w ucho. Utwór jest bogaty pod względem aranżacyjnym. Tekst również jest bardzo romantyczny i poetycki – po prostu opowiada o miłości, a raczej stanowi prośbę o miłość. Utwór z pewnością przypadnie do gustu szczególnie Paniom (w ostateczności to słowa zakochanego mężczyzny kierowanego do ukochanej). Kompozytorem muzyki i aranżerem piosenki jest Marcin Grzella, tekstem zajęła się Justyna Adamczak.
Teledysk oddaje nastrój utworu. Całość utrzymana jest w czarno-białej kolorystyce. Ujęcia powstały częściowo w plenerze (centrum Bytomia – które bardzo interesująco wypadło w oku kamery, zdjęcia zrealizowano m.in. przed Muzeum), częściowo w lokalu. Ujęcia zrealizowano profesjonalnie, podobnie jak montaż. Z efektów producent teledysku ograniczył się jedynie do zastosowania kilku ujęć w zwolnionym tempie, co wzmacnia wyraz teledysku. Teledysk bardzo dobrze się ogląda.

Kto świętuje w marcu?
Kto świętuje w marcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
AvistaRytm naszych serc
2.
StachSłona łza
3.
Damian HoleckiKochaj mnie albo rzuć
4.
Sandra i Joachim KojCzy o tym wiesz
5.
Mateusz Troll i PrzyjacieleDziś przepraszam
6.
FrejeLetni czas
7.
Kasia Matejczyk i New EnergyW stronę Słońca
8.
Darek NowickiŻółte tulipany
9.
WeronikaTotalny luz
10.
Danuta WiśniewskaDziękować warto
11.
Tim FabianMój Aniele
12.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
13.
Teresa WernerZatańczę tylko dla Ciebie
14.
Zespół Ed-KaLepsze dni
15.
Mirosław JędrowskiNigdy nie widzisz moich łez

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk w kobiecym stylu [głosujemy raz na dobę]