Aktualności wróć do listy
07.01.2018

Premiery teledysków: Tim Fabian

Jak już wspomnieliśmy, końcówka 2017 roku obfitowała w premiery teledysków i nowych piosenek. Czas na kilka słów o kolejnej premierze.
W ostatnich dniach minionego roku miała w końcu miejsce długo wyczekiwana internetowa premiera najnowszego teledysku Tima Fabiana, nagranego do tytułowej piosenki z debiutanckiego krążka. Uważni widzowie pewnie kojarzą już ten clip z telewizji, w której pojawił się kilkukrotnie.
Piosenka zatytułowana jest Pokochaj mnie. Jak sam tytuł wskazuje utwór jest romantyczną balladą, utrzymaną w raczej popowej konwencji, choć lekko nawiązującą też do modnych brzmień dancowych, dosyć nowocześnie zaaranżowaną, choć z pewnością przypadnie też do gustu miłośnikom szlagierów. Utwór jest melodyjny, wpada w ucho. Utwór jest bogaty pod względem aranżacyjnym. Tekst również jest bardzo romantyczny i poetycki – po prostu opowiada o miłości, a raczej stanowi prośbę o miłość. Utwór z pewnością przypadnie do gustu szczególnie Paniom (w ostateczności to słowa zakochanego mężczyzny kierowanego do ukochanej). Kompozytorem muzyki i aranżerem piosenki jest Marcin Grzella, tekstem zajęła się Justyna Adamczak.
Teledysk oddaje nastrój utworu. Całość utrzymana jest w czarno-białej kolorystyce. Ujęcia powstały częściowo w plenerze (centrum Bytomia – które bardzo interesująco wypadło w oku kamery, zdjęcia zrealizowano m.in. przed Muzeum), częściowo w lokalu. Ujęcia zrealizowano profesjonalnie, podobnie jak montaż. Z efektów producent teledysku ograniczył się jedynie do zastosowania kilku ujęć w zwolnionym tempie, co wzmacnia wyraz teledysku. Teledysk bardzo dobrze się ogląda.

Kto fajruje w czerwcu?
Kto fajruje w czerwcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
2.
AvistaRytm naszych serc
3.
StachSłona łza
4.
FrejeLetni czas
5.
Tim FabianMój Aniele
6.
Darek NowickiŻółte tulipany
7.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
8.
WeronikaTotalny luz
9.
Mirosław JędrowskiNigdy nie widzisz moich łez
10.
Sandra i Joachim KojCzy o tym wiesz
11.
Teresa WernerZatańczę tylko dla Ciebie
12.
Zespół Ed-KaLepsze dni
13.
Kola i JulaPozwolił los
14.
Damian HoleckiKochaj mnie albo rzuć
15.
Arkadia BandTam dom Twój, gdzie serce Twoje

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z mostem [głosujemy raz na dobę]