Aktualności wróć do listy
04.07.2018

Znalezione w Internecie: Piotr Herdzina

Tym razem czas na kilka słów o utworze w nieco innych klimatach muzycznych – mianowicie o koncertowym nagraniu światowego standardu w wykonaniu Piotra Herdziny.
Piotr Herdzina jest obecny na naszej Scenie muzycznej zaledwie kilka lat, niemniej na koncie ma mnóstwo przebojów, czego pozazdrościć Artyście mogą liczni Wykonawcy z o wiele dłuższym stażem. O ile do tej pory piosenki Piotra utrzymane były raczej w klimatach rockowo-bluesowych, od pewnego czasu podczas koncertów, jak też w radiach pojawiają się utwory Piotra w nieco innych klimatach – czyli standardy światowej muzyki rozrywkowej. Jednym z nich jest piękny utwór Georgia On My Mind z repertuaru Raya Charlsa. To piękny standard utrzymany w lekko swingowo-jazzowych klimatach. Piotr Herdzina postawił tu na klasyczną wersję, z towarzyszeniem panina (Romuald Gizdoń) i kontrabasu (Marek Kopecki) oraz chórku (Agnieszka Bieńkowska).
Dostępna w Internecie wersja jest nagraniem koncertowym, zrealizowanym podczas występu Piotra w MDK Batory w lutym tego roku. Nagranie (jeśli chodzi o samą realizację) jest zrealizowane bardzo profesjonalnie i świetnie się ogląda. Warto w tym miejscu dodać, że Piotr i Jego Zespół występowali podczas koncertu w pełni na żywo. Imponujące wrażenie robi też samo przygotowanie sceny oraz choćby wygląd instrumentów (biały kontrabas i pianino). W tle pojawia się wizualizacja. Całość prezentuje naprawdę wysoki poziom.

Kto świętuje w lipcu?
Kto świętuje w lipcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
StachSłona łza
2.
FrejeLetni czas
3.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
4.
Damian HoleckiOna i ja
5.
AvistaRytm naszych serc
6.
Sandra i Joachim KojCzy o tym wiesz
7.
Darek NowickiŻółte tulipany
8.
WeronikaTotalny luz
9.
Tim FabianMój Aniele
10.
Zespół Ed-KaLepsze dni
11.
Mona Lisa & Renato MontiQuanto Amore
12.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
13.
Arkadia BandTam dom Twój, gdzie serce Twoje
14.
Ania i KarolMuzyka ma magiczną moc
15.
Mirosław JędrowskiNigdy nie widzisz moich łez

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk na basenie i w basenie [głosujemy raz na dobę]