Aktualności wróć do listy
09.02.2018

Nadchodzące koncerty: Muzyczne wędrówki z telewizją TVT

Jak już wspomnieliśmy, najbliższy weekend, a zwłaszcza niedziela może pozostać w pamięci wielu miłośników śląskich Gwiazd jako dzień, w związku z którym musieli dokonać bardzo trudnego wyboru… mianowicie – na którą imprezę się wybrać.
Niezwykle atrakcyjny koncert przygotowała tym razem telewizja TVT Rybnik – impreza odbędzie się 11. lutego w Czerwionce-Leszczynach. Na scenie pojawi się prawdziwa plejada Gwiazd Śląskiej Estrady – Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Magdalena Pal, Tim Fabian, Krzysztof Koniarek, Kola i Jula, Muzykanty, Wesoła Biesiada, Happy Folk, Beata Mańkowska, Kapela Górole, Zespół Pieśni i Tańca Vladislavia. Koncert poprowadzą Bernadeta Kowalska, Dominika Brzoza-Piprek oraz Krzysztof Wierzchowski. Obsada gwarantuje koncert na najwyższym poziomie z przebojami znanymi z mediów i królującymi na listach przebojów. Dodajmy, że Zespół Happy Folk oraz Tim Fabian są świeżo po premierze swoich płyt, więc z pewnością nie zabraknie okazji, by usłyszeć sporo interesujących nowości.
Przypomnijmy, że Bernadeta Kowalska prowadzi na antenie Telewizji TVT Rybnik program Muzyczne Wędrówki Bernadety Kowalskiej, Dominika Brzoza-Piprek prowadzi w na antenie tej telewizji program Ej Ty moja muzyczko.
Kto świętuje w maju?
Kto świętuje w maju?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
2.
AvistaRytm naszych serc
3.
FrejeLetni czas
4.
Mirosław JędrowskiNigdy nie widzisz moich łez
5.
StachSłona łza
6.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
7.
Damian HoleckiKochaj mnie albo rzuć
8.
Sandra i Joachim KojCzy o tym wiesz
9.
WeronikaTotalny luz
10.
Teresa WernerZatańczę tylko dla Ciebie
11.
Tim FabianMój Aniele
12.
Zespół Ed-KaLepsze dni
13.
Darek NowickiŻółte tulipany
14.
BetiBerChodź do mnie
15.
MuzykantyBydzie impreza