Aktualności wróć do listy
09.02.2018

Nadchodzące koncerty: Muzyczne wędrówki z telewizją TVT

Jak już wspomnieliśmy, najbliższy weekend, a zwłaszcza niedziela może pozostać w pamięci wielu miłośników śląskich Gwiazd jako dzień, w związku z którym musieli dokonać bardzo trudnego wyboru… mianowicie – na którą imprezę się wybrać.
Niezwykle atrakcyjny koncert przygotowała tym razem telewizja TVT Rybnik – impreza odbędzie się 11. lutego w Czerwionce-Leszczynach. Na scenie pojawi się prawdziwa plejada Gwiazd Śląskiej Estrady – Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Magdalena Pal, Tim Fabian, Krzysztof Koniarek, Kola i Jula, Muzykanty, Wesoła Biesiada, Happy Folk, Beata Mańkowska, Kapela Górole, Zespół Pieśni i Tańca Vladislavia. Koncert poprowadzą Bernadeta Kowalska, Dominika Brzoza-Piprek oraz Krzysztof Wierzchowski. Obsada gwarantuje koncert na najwyższym poziomie z przebojami znanymi z mediów i królującymi na listach przebojów. Dodajmy, że Zespół Happy Folk oraz Tim Fabian są świeżo po premierze swoich płyt, więc z pewnością nie zabraknie okazji, by usłyszeć sporo interesujących nowości.
Przypomnijmy, że Bernadeta Kowalska prowadzi na antenie Telewizji TVT Rybnik program Muzyczne Wędrówki Bernadety Kowalskiej, Dominika Brzoza-Piprek prowadzi w na antenie tej telewizji program Ej Ty moja muzyczko.
Kto ma Urodziny w lutym?
Kto ma Urodziny w lutym?
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Pośpiewajmy
Pośpiewajmy

Lista przebojów

1.
Kasia Matejczyk i New EnergyW stronę Słońca
2.
StachSłona łza
3.
Sandra i Joachim KojCzy o tym wiesz
4.
Damian HoleckiKochaj mnie albo rzuć
5.
Danuta WiśniewskaDziękować warto
6.
Mateusz Troll i PrzyjacieleDziś przepraszam
7.
FrejeLetni czas
8.
WeronikaTotalny luz
9.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
10.
Teresa WernerZatańczę tylko dla Ciebie
11.
Tim FabianMój Aniele
12.
Zespół Ed-KaNarysowałam Cię
13.
Michalina StarostaNiedzielne zolyty
14.
JinksAmore Mio
15.
Duet KaroJo i Ty