Aktualności wróć do listy
15.12.2020

Ozdoby w stylu eko

Święta coraz bliżej, większość z nas zabiera się za strojenie domów i mieszkań, może czas pomyśleć o dekoracjach w duchu eko, czyli takich, które nie będą obciążały zbytnio naszego środowiska?
Statystycznie rzecz biorąc, w tym roku wielu z nas spędzi w domu nieco więcej czasu niż zwykle, więc zapewne wielu z nas będzie przywiązywało większą wagę do wystroju domu czy mieszkania. Jak co roku będziemy nakłaniali, by o ile to możliwe, wykorzystać ozdoby z poprzednich lat (chyba większość z nas ma gdzieś zmagazynowane stare stroiki, bombki itd.) – odświeżenie ich to nie jest nadmierny problem i naprawdę mogą służyć wiele lat i nie ma potrzeby wyrzucania ich na śmietnik po jednym sezonie.
Z pewnością jednak wielu z nas jednak pragnie mieć w domu kilka nowych dekoracji. W tym przypadku warto pomyśleć o akcentach neutralnych z punktu widzenia środowiska, a zarazem pięknych i kojarzących się ze Świętami z czasów dzieciństwa. Rewelacyjnie prezentują się dekoracje z owoców – jak pomarańcze, jabłka, w połączeniu z choćby odrobiną żywej choinki. Fajnym pomysłem jest też wykorzystanie suszonych owoców lub choćby pierników bądź innych świątecznych ciasteczek. Zawsze możemy wyciąć też jakąś ozdobę z papieru (zimowe akcenty – śnieżynka, bałwan, domek, inny kształt kojarzący się z zimą i świętami), która rewelacyjnie będzie prezentowała się w oknie.
 
 
Kto ma Urodziny w maju?
Kto ma Urodziny w maju?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Kasia ESBeztroskie lata
2.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
3.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
4.
Stach i MagdalenaTysiąc róż Ci podaruję
5.
Teresa WernerBawmy się
6.
Izabela FojcikMam w Tobie miłość
7.
Krzysztof PietrekProste słowa dwa
8.
Aga i PiotrChcę oglądać z Tobą Świat
9.
Wesoła BiesiadaUśmiechnij się!
10.
Marta Skarba - WitaminaKochaj, całuj, przytul
11.
Proskauer EchoMoi Rodzice
12.
Marta Hawrot (Marta Oxforduo)Dream Of My Life
13.
Michalina StarostaPo siódme
14.
HarmonicZ Tobą na zawsze
15.
De SilversOcean łez

Sonda

Wybierz najpiękniejszą piosenkę o Matce cz.1 [głosujemy raz na dobę]