Aktualności wróć do listy
05.08.2020

Mona Lisa o swoich niezapomnianych wakacjach

Wakacje to dla każdego z nas wspaniały czas. W przypadku Artystów często wakacje przebiegają nieco inaczej niż w naszym przypadku. Jak swoje najpiękniejsze wakacje wspomina Mona Lisa?
Trudno wybrać mi niezapomniane wakacje, ponieważ dużo podróżowałam i podróżuję po świecie. Na pewno takich pięknych i ciekawych wakacji było wiele. To co bardzo mile wspominam, to ostatni wyjazd – właściwie połączenie przyjemnego z pożytecznym, ponieważ był to wyjazd bardziej związany z moim zawodem – był to rejs po Morzu Śródziemnym. Tam pływaliśmy ogromnym statkiem, na którego pokładzie mieści się kilka tysięcy ludzi, zawijaliśmy do europejskich portów – do Barcelony, byliśmy też na Majorce, w Marsylii… Generalnie można powiedzieć, że to była piękna i niezapomniana przygoda. Kiedy zawijaliśmy do tych portów, nagrywałam teledyski – przykładowo w centrum Majorki czy Barcelony. To było ogromne przeżycie, gdyż to miejsca, gdzie przyjeżdżają ludzie z całego Świata, zwiedzają… A ja tam nagrywałam teledysk. Myślę, że to jednorazowe przeżycie… Dla mnie to było bardzo piękne.
Jakie jeszcze wyjazdy wspominam? Bardzo mile wspominam choćby Skandynawię. Właściwie u mnie zawsze wczasy, wakacje były połączone z pracą, bo to taki zawód – nie inaczej było tutaj. Szczególnie mile wspominam Finlandię – piękny kraj tysiąca jezior.
Kto świętuje w styczniu?
Kto świętuje w styczniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Stach i MagdalenaTysiąc róż Ci podaruję
2.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
3.
Damian HoleckiNasz Świat, nasz dom
4.
Wesoła BiesiadaUśmiechnij się!
5.
Adam HertzMagdaleno Mario
6.
Arkadia BandBędzie OK
7.
AdiMoja staro Harmonijka
8.
Tim FabianZostań proszę
9.
Bożena i Mirek SzołtysekTo nasza miłość
10.
De SilversOcean łez
11.
Kasia MatejczykW moim sercu muzyka gra
12.
Frela BlueSamba
13.
Dominika i Janusz ŻyłkaWstań i tańcz
14.
Kasia PiowczykAż po świt
15.
Kasia ESBeztroskie lata

Sonda

Wybierz najlepszą piosenkę 2020 Roku - III półfinał [głosujemy raz na dobę]