Aktualności wróć do listy
15.07.2020

Niezapomniane wakacje Stefana Witkowskiego z Duetu Karo

Jak co roku pytamy Gwiazdy naszej Sceny o Ich niezapomniane wakacje. Tym razem o swoich wakacjach z dzieciństwa, ale też niezapomnianych bardziej współczesnych wczasach, opowiedział nam Stefan Witkowski z Duetu Karo.
Jeśli chodzi o moje pierwsze wakacje – trudno do końca nazwać je wakacjami. Po prostu jeździliśmy na wieś. Nawiasem mówiąc nauczyłem się tam doić krowy i potrafiłem to robić. Nie wiem, czy po tylu latach dało by się to robić z taką wprawą, ale wtedy szło mi nieźle. Generalnie bardzo lubiłem tam jeździć.
Jeżeli chodzi o takie typowe wakacje, to jeździliśmy z Rodzicami całą Rodziną nad morze. To co najbardziej utkwiło mi w pamięci z wakacji nad Bałtykiem z tych czasów, to… mleko w tubce – słodzone, szczególnie kakaowe. Było znakomite, a właściwie można było kupić je jedynie nad morzem. W Chorzowie niestety nie było dostępne. Tak więc paradoksalnie, to rzecz, która najbardziej utkwiła mi w pamięci z tamtych czasów.
Jeśli chodzi o współczesne urlopy i wakacje, to najmilej wspominam nasze wczasy na Wyspach Kanaryjskich, na Gran Canarii – spędzone z Elą i naszym młodszym Synem. Był tam wspaniały hotel – przepiękne miejsce, wspaniałe jedzenie, podane tak elegancko, że byliśmy zaskoczeni. Jednak to, co najbardziej utkwiło mi w pamięci z tych wczasów, to animacje – nie mieliśmy pojęcia, że mogą być na tak wysokim poziomie. Czuliśmy się, jakbyśmy poszli do dobrego teatru. Aktorzy, którzy tańczyli i często tylko wykonywali utwory z playbacku, ale w tym przypadku kompletnie to nie przeszkadzało, gdyż cała oprawa była znakomita i kompletnie to nie przeszkadzało. To najważniejsza rzecz, którą wspominam z tamtych wczasów. Myślę, że Ela również.

 
Kto świętuje w styczniu?
Kto świętuje w styczniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Stach i MagdalenaTysiąc róż Ci podaruję
2.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
3.
Damian HoleckiNasz Świat, nasz dom
4.
Wesoła BiesiadaUśmiechnij się!
5.
Adam HertzMagdaleno Mario
6.
Arkadia BandBędzie OK
7.
AdiMoja staro Harmonijka
8.
Tim FabianZostań proszę
9.
Bożena i Mirek SzołtysekTo nasza miłość
10.
De SilversOcean łez
11.
Kasia MatejczykW moim sercu muzyka gra
12.
Frela BlueSamba
13.
Dominika i Janusz ŻyłkaWstań i tańcz
14.
Kasia PiowczykAż po świt
15.
Kasia ESBeztroskie lata

Sonda

Wybierz najlepszą piosenkę 2020 Roku - III półfinał [głosujemy raz na dobę]