Aktualności wróć do listy
27.08.2021

Wakacyjne wspomnienia Agaty Wyleżoł z Zespołu Wesoła Biesiada

Wakacje stanowią bardzo ważną część naszego życia. Te z dzieciństwa często kształtują naszą osobowość. Nie inaczej jest w przypadku Agaty Wyleżoł z Zespołu Wesoła Biesiada.
Niezapomniane wakacje… Niezapomniane wakacje to przede wszystkim te z czasów dzieciństwa. Mogę śmiało powiedzieć, że one zostawiły bliznę na mojej osobowości. Zawsze jeździłam z Rodzicami na dwa tygodnie na Mazury – gdzie pływaliśmy na łódce. To był obowiązkowy punkt wakacji. Jeździło się też na wakacje zakładowe do ośrodka nad morzem, jednak Mazury pozostały w moim sercu i do dziś staram się na urlop jeździć właśnie na Mazury. Gdy pada standardowe pytanie: „góry czy morze?”, ja zawsze odpowiadam: „Mazury!”, choć nie ma tego w proponowanych odpowiedziach. Dzięki tym wyjazdom nauczyłam się też żeglować – czyli coś mi zostało.
Na chwilę obecną – poza spontanicznymi wyjazdami na Mazury są jeszcze wypady zagranicę, choć obecnie covid pokrzyżował nam plany. Na szczęście mam wspaniałe grono Przyjaciół, z którymi mogłam wykorzystać w ubiegłym roku weekendy wolne od koncertów i biesiad. W każdy weekend byliśmy w innym mieście naszego Kraju, braliśmy ze sobą rowery i jechaliśmy do Krakowa, do Wrocławia, do Łodzi itd. – uskutecznialiśmy sobie zwiedzanie każdego miasta z pozycji roweru, dzięki czemu mogliśmy więcej zobaczyć w krótkim czasie. Tak więc w ostatnim czasie tak sobie spędzam wakacje.
Kto mo fajer w październiku?
Kto mo fajer w październiku?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
2.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
3.
Izabela FojcikMam w Tobie miłość
4.
Krzysztof PietrekProste słowa dwa
5.
Teresa WernerWarto żyć
6.
Kobiety na WalizkachHej życie!
7.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
8.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
9.
Marta SkarbaKłam
10.
Kasia ESBeztroskie lata
11.
Frela BlueWracom nazot
12.
Aga i PiotrChcę oglądać z Tobą Świat
13.
AvistaOczarowałaś mnie
14.
Stach i MagdalenaMam Cię dość
15.
Paweł GołeckiDla kilku chwil