Aktualności wróć do listy
01.05.2023

Damian Holecki o koncertach Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki cz.1

Coraz bliżej cykl wyjątkowych koncertów Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki. Gwiazdą 2 z tychże koncertów będzie Damian Holecki, który w Orzeszu oraz w Osieku w ramach imprez zaprezentuje swój pełny koncert. Artysta w końcu udzielił nam krótkiego wywiadu na temat nadchodzących koncertów oraz swoich wspomnień związanych z różnymi koncertami na Dzień Matki.
  • Nadchodzą wyjątkowe koncerty Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki  w Orzeszu oraz w Osieku – których będziesz Gwiazdą (zaprezentujesz swój pełny koncert). Dzień Matki to jednak szczególna okazja i wyjątkowe wydarzenia… Miałeś okazję występować na dziesiątkach koncertów z Okazji Dnia Matki, może jest jakiś, który szczególnie utkwił Ci w pamięci?
Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki (Osiek)Damian: Każdy koncert jest specyficzny, każdy koncert jest inny, nie można powiedzieć, że dwa koncerty są takie same. Czy więc któryś z koncertów szczególnie mi utkwił w pamięci? Z pewnością zapamiętałem koncert, na którym pomyliłem Dzień Matki z Dniem Kobiet… [śmiech] To chyba było w Chorzowie, w Starochorzowskim Domu Kultury, na koncercie było mnóstwo ludzi, Władze Miasta. Siadłem do fortepianu i powiedziałem, że „Witam wszystkich serdecznie z okazji Dnia Kobiet”, a to był Dzień Matki. To z pewnością pamiętam...
Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów - Damian HoleckiNatomiast generalnie każdy koncert jest inny, każdy koncert jest fajny. Zadałaś mi pytanie, na które właściwie nie potrafię odpowiedzieć, ponieważ to tak wyjątkowe Święto, zawsze jest tak świetny odbiór koncertów, Ludzie przychodzący na te koncerty są megafajni, więc teraz nie przypominam sobie takich szczególnych sytuacji.