Aktualności wróć do listy
04.05.2023

Damian Holecki o koncertach Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki cz.2

Już za kilka dni pierwszy z koncertów z cyklu Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki. Wracamy do naszej krótkiej rozmowy z Gwiazdą dwóch z koncertów – z Damianem Holeckim, który w Orzeszu oraz w Osieku zaprezentuje swój pełny koncert. Tym razem Damian opowiedział nieco o swoich pięknych piosenkach dla Mam, o nadchodzących koncertach oraz o ulubionej porze roku.
  • Warto przypomnieć, że masz w repertuarze aż 3 przepiękne piosenki o Matce, to naprawdę świetne utwory… Szkoda, że jedna z nich (Nie zapomnę Mamo) nigdy nie pojawia się na koncertach.
Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki (Orzesze)Damian: Pierwsza z piosenek, to Mamo dla Ciebie jestem, następnie Do Ciebie Mamo z repertuaru Wioletty Willas… Rzeczywiście mam jeszcze jedną piosenkę – Nie zapomnę Mamo. Ta piosenka jakoś się nie przyjęła – to znaczy nigdy nie była grana, nigdy nie była pokazywana, wyszła po prostu na płycie. Najbardziej znana jest Mamo dla Ciebie jestem. Wydaje mi się, że to oczywiście głównie sprawa lansu i tego, że ktoś tą piosenkę gra lub nie gra, kwestia pokazania jej światu. Wszystko w muzyce polega na tym, że każdą piosenkę możesz sprzedać. Może to być nawet najgorsza piosenka, ale jeśli będzie grana sto razy dziennie, wszystkim się spodoba. Nieraz w publicznych ogólnopolskich rozgłośniach słyszę piosenki, które mi się w życiu nie podobały i nie spodobają, ale jak Ci ktoś je tłucze 10-20 razy dziennie, to w końcu mówisz „o kurcze, skądś znam ten numer – to chyba jest fajne”, tak to funkcjonuje. Podobnie jest z tą piosenką.

Damian Holecki - Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów
  • Przypomnijmy, że na scenie oprócz Ciebie na scenie pojawi się fajna Ekipa Wykonawców oraz świetni Prowadzący… W Orzeszu oprócz Ciebie pojawi się Magda i Zespół Blue Party, a poprowadzi Marcin Janota, w Osieku Magda, jak też Edek Dworniczek, prowadzącym będzie Kazik Sas – po raz pierwszy w tej roli (przynajmniej na organizowanych przeze mnie koncertach).
Damian: Tak, to świetna ekipa. Przyznam, że Kazika jeszcze nie miałem okazji widzieć w roli Prowadzącego. Zawsze jest coś nowego. Oczywiście serdecznie zapraszam na obydwa koncerty.
  • Maj, wiosna – piękny czas. A jaka jest Twoja ulubiona pora roku?