Aktualności wróć do listy
09.01.2022

Izabela Fojcik o nadchodzącej Karnawałowej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów

Do Karnawałowej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów pozostało zaledwie kilka dni. O nadchodzącym koncercie porozmawialiśmy z kolejną Gwiazdą wydarzenia – tym razem z Izabelą Fojcik, która zdradziła nam równie co u Niej słychać…
  • Karnawałowa Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów nie tylko dla Babci i Dziadka coraz bliżej. Czy możesz już coś zdradzić na temat piosenek które wykonasz?
I.: Zdradzę tylko tyle, że utwory, które wykonam mówią o miłości – myślę, że one mogą być najlepszym prezentem dla wdzięcznej publiczności. Kto zaś śledzi moje poczynania muzyczne z pewnością się domyśla, co zaśpiewam…
  • Niestety w ciągu ostatnich 2 lat Artyści nie mają zbyt wielu okazji do spotkania z Publicznością na żywo podczas koncertów. Pewnie brakuje Ci kontaktu z Publicznością?
I.: Tak to prawda, czas pandemii sprawił, że nad wyraz brak mi spotkań z publiką. Może to dziwnie zabrzmi, ale kiedy nie ma mnie na scenie dłuższy czas, tak jak wygląda to obecnie – to czuję, jakbym traciła część siebie, a dlaczego?... – bo śpiew to moja największa pasja, a kiedy publiczności czerpie radość z dźwięków muzyki, to wtedy jestem naprawdę szczęśliwa.
  • Co nowego u Ciebie? Podobno pracujesz nad nowym materiałem i szykujesz na nadchodzący rok jakieś niespodzianki muzyczne…
I.: Tak i już nie mogę się doczekać, choć jeszcze trochę pracy zostało. Cały materiał muzyczny tworzymy z kompozytorem i aranżerem Bogdanem Kisielem. Kolejne utwory powstaje z myślą o słuchaczu, mam więc nadzieję, że na tej płycie każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Skoro rozmawiamy o Karnawałowej Rewii Gwiazd, czy masz jakieś wspomnienia związane z zabawą karnawałową, w której uczestniczyłaś (jako Artystka lub jako Gość)? Może jest jakaś impreza, która szczególnie utkwiła w Twojej pamięci?
I.: Tak naprawdę to nie pamiętam jednego szczególnego Sylwestra czy zabawy karnawałowej. Dla mnie każda taka uroczystość była piękna i wyjątkowa. Oceniam to zarówno jako artysta na scenie, w otoczeniu super bawiącej się publiczność, a także jako gość w gronie kochającej się rodziny i najbliższych. Te wszystkie karnawałowe wspomnienia budują moją piękną życiową historię i to jest najfajniejsze.
  • Dziękuję za udzielenie wywiadu.


 
Kto świętuje w maju?
Kto świętuje w maju?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
2.
Tomasz CalickiCzy uwierzysz
3.
Ewa CzajkaNajlepszy czas
4.
Izabela FojcikTańczyć, marzyć, kochać
5.
Krzysztof PietrekZa wszystkie nasze dni
6.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
7.
Paweł GołeckiZłoty warkocz
8.
MagdaLiczi
9.
Lady’s VoiceRadość życia
10.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
11.
Kasia ESJa kocham Ciebie
12.
StachDobry gest
13.
Teresa WernerWarto żyć
14.
AlinaNasz czas
15.
Grzegorz Poloczek i Mateusz SzymczykNowy szac

Sonda

Wybierz najpiękniejszą piosenkę o Mamie [głosujemy raz na dobę]