Aktualności wróć do listy
04.01.2022

Kasia ES z Zespołu Ed-Ka o nadchodzącej Karnawałowej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów

Niewiele czasu pozostało do wyjątkowej karnawałowej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów. O koncercie, przygotowaniach do niego – i nie tylko – porozmawialiśmy tym razem z kolejną Gwiazdą wydarzenia – Kasią ES z Zespołu Ed-Ka.
  • Kasiu, będziesz występowała 16 stycznia jako jedna z Gwiazd imprezy Karnawałowa Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów nie tylko dla Babci i Dziadka. Domyślam się, że przygotowania do koncertu już u Ciebie trwają?
K.: Trzeba przyznać, że brzmi to bardzo wzniośle – Karnawałowa Rewia Gwiazd… Tak, że w tym wypadku trzeba już być przygotowanym na trzysta procent. Występują bardzo znane Postaci Śląskiej Sceny Muzycznej. Skoro to impreza karnawałowa, to z pewnością pojawią się jakieś przeboje, hity, bardzo taneczne, bardzo znane, żebyśmy wszyscy mogli się pobawić – nasza Publiczność oraz my na scenie. Może jeszcze wymyślimy jakąś niespodziankę – np. wspólną piosenkę. Powiem szczerze, że przy tej trwającej wciąż pandemii, nie mogę się już doczekać tego występu i spotkania z Publicznością, bo jednak występy na żywo, to zupełnie co innego, niż emitowana w radiu piosenka.
  • Z pewnością wszystkim Artystom w dobie pandemii najbardziej brakuje właśnie tego spotkania na żywo z Publicznością…
K.:  Tak. Wtedy naprawdę się chce występować. Można uśmiechnąć się bezpośrednio do kogoś, można porozmawiać, można zrobić zdjęcie… Jednak ta Publiczność, Ci Ludzie są nam bardzo potrzebni – można powiedzieć, że my jesteśmy tak jak te rybki, które potrzebują do życia wody… Publiczność, to nasza woda.