Aktualności wróć do listy
09.01.2018

Kasia Piowczyk - wywiad cz.3

Rozmawiam dziś ze świetną Wokalistką, Autorką Tekstów i Kompozytorką w jednej osobie, która choć od niedawna obecna na naszej Scenie muzycznej, już podbiła serca widzów. Mowa o Kasi Piowczyk.
Tym razem Kasia opowiedziała nieco na temat swoich zainteresowań, spędzania wolnego czasu, muzyki jaką lubi słuchać oraz wsparcia swojej Rodziny.
  • Czy oprócz muzyki pracujesz zawodowo?
Obecnie jestem na urlopie macierzyńskim. Zajmuję się więc przede wszystkim Rodziną i muzyką. Skupiam się na tym.
  • Jak sama podkreślasz, bardzo ważne jest dla Ciebie wsparcie Rodziny. Rozumiem, że w dalszym ciągu możesz liczyć na ich pomoc i wsparcie?
Tak. Zawsze mam ich wsparcie. Bez Nich byłoby ciężko. To nie jest łatwy kawałek chleba, więc trzeba się wzajemnie wspierać. Bardzo cieszę się, że mam tyle miłości od mojej Rodziny.
 
  • A jak Twojemu Synkowi podobają się przeboje Mamy?
Bardzo. Choć tylko na samym początku. Później jest tak osłuchany i obyty, że gdy mama śpiewa w radiu nie zwraca na to uwagi. Ale podoba mu się, podśpiewuje, bawi się w scenę, ma swój mikrofon. Zobaczymy, jak będzie dalej. Nie chcę go nakłaniać konkretnie na śpiewanie. Ale na razie podoba mu się. To kochany trzylatek.
  • Czy masz w domu jakieś zwierzaki?
Mieszkamy bardzo blisko Teściów, tak że mamy jednego wspólnego kotka. Opiekujemy się nim. No, i jeszcze rybkami, które mamy w oczku wodnym.
  • Jakiej muzyki lubisz słuchać prywatnie?
Bardzo lubię słuchać ballad, spokojnej wyciszającej muzyki. Jestem spokojną duszą. Wszystkie spokojne piosenki należą do mnie. Nie mam jednak ulubionego gatunku. Ogólnie słucham bardzo różnej muzyki – tego, co mi wpadnie w ucho, ale szczególnie wolne, nastrojowe piosenki.
  • Jakie są Twoje zainteresowania? Co lubisz robić w wolnym czasie?
To jest najtrudniejsze pytanie. Właściwie, gdzie jestem, cały czas podśpiewuję, więc muzyka chyba wygrywa nad wszystkim. Muzyka to jest to. Oczywiście lubię spędzać czas z Rodziną, chodzić na spacery, ale jednak po powrocie z tych spacerów zawsze śpiewam. Tak, że muzyka wychodzi na pierwszy plan.
  • Podobno bardzo lubisz też biegać?
Tak. Rzeczywiście lubię też biegać – to stało się moim hobby. Biegam już od półtora roku. Nie mam za dużych dystansów, ale staram się robić to codziennie, dla zdrowia, pogody ducha. Paradoksalnie w liceum zawsze miałam najróżniejsze wymówki, żeby tylko nie biegać. Ale po pewnym czasie pokochałam ten sport i teraz regularnie biegam.
  • Dziękuję bardzo za udzielenie wywiadu.
Również bardzo dziękuję.
Kto fajruje we wrześniu?
Kto fajruje we wrześniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
AvistaRytm naszych serc
4.
StachSłona łza
5.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
6.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
7.
FrejeLetni czas
8.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
9.
Tim FabianMój Aniele
10.
WeronikaTotalny luz
11.
Mirosław SzołtysekLato w nas jest
12.
Mona LisaSilna jak lew
13.
Darek NowickiŻółte tulipany
14.
BetiBerPamiętnik
15.
Beata MichalskaTo Ty znalazłeś mnie

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z mostem cz.2 [głosujemy raz na dobę]