Aktualności wróć do listy
13.05.2023

Kazik Sas z Golden Mix o Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów w Siemianowicach Śląskich

Coraz bliżej koncert Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki w Siemianowicach Śląskich – w klimatycznym wnętrzu Parku Tradycji. Jedną z Gwiazd wydarzenia będzie Zespół Golden Mix. Tym razem o przygotowaniach do koncertu, planowanym repertuarze oraz szalonych planach na występ opowiedział Śląskim Przebojom Kazik Sas – Lider Zespołu Golden Mix.
  • Wielkimi krokami zbliża się Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów z Okazji Dnia Matki, która odbędzie się w Siemianowicach Śląskich w Parku Tradycji. Jedną z Gwiazd koncertu będzie Zespół Golden Mix. Dodajmy, że wystąpicie zaledwie na kilka dni przed premierą Waszej płyty. Czy Widzowie będą mogli liczyć na jakieś muzyczne niespodzianki?
Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki (Siemianowice Śl. - Park Tradycji)Kazik: Na wstępie bardzo dziękuję za zaproszenie na koncert i za zaufanie. W tej chwili jeszcze nie jestem pewien repertuaru – możliwe, że wrócimy do czegoś starszego znanego z repertuaru Golden Mixu… Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni odbiorem piosenki, która początkowo wydawała się archaiczna – utworu Jak za dawnych lat – w stylu starego Golden Mixu. Okazuje się, że piosenka ma bardzo doby odbiór. Na pewno więc ją zagramy, bo okazuje się, że przypadła Ludziom do gustu. Myślę, że pojawi się też Kto się czubi, ten się lubi. Co do wspomnianych piosenek ze startego składu – jeszcze zobaczymy, może pojawi się jakaś piosenka jak Do mnie wróć lub Słodkie wino – ale może to pozostanie niespodzianką.
  • Zapowiada się ciekawie. Czyli rozumiem, że powolutku już przygotowujecie się do koncertu?
Kazik: Oczywiście. Jesteśmy już bardzo przejęci i nie śpimy po nocach z myślą, że wystąpimy na tym koncercie. Po pierwsze repertuar, po drugie jakieś stroje, po trzecie interakcja z Widzami. To wszystko mamy już z tyłu głowy i gdzieś układamy – trwają przygotowania.
Golden Mix
  • Zapraszamy więc serdecznie na koncert Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów, który odbędzie się 19 maja w klimatycznym wnętrzu Siemianowickiego Parku Tradycji.
Kazik: Tak. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich Sympatyków Golden Mixu – starego i nowego, Fanów Szlagierów. Zacna impreza, zacny koncert, świetna obsada.
  • No właśnie – fajna Ekipa. Koncert poprowadzi Marcin Janota, z którym masz okazję współpracować na Antenie Radia FEST – liczę więc, na Wasze ożywione dyskusje na scenie…
Kazik: Z Marcinem na scenie jest fajna energia, więc oczywiście na pewno coś wymyślimy – jakiś dowcip, może gdzieś Ciebie sobie pożyczymy… Coś się wymyśli!
  • Mnie w to lepiej nie wrabiajcie!
Kazik: Alu, jesteś organizatorem, jak mamy Ciebie w to nie wrabiać?