Aktualności wróć do listy
12.11.2023

Magda o Jesiennej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów (i nie tylko)

Odliczamy dni do wyjątkowej Jesiennej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów w Koszęcinie, która już  17 listopada. Jedną z Gwiazd naszego koncertu będzie Magda. Rozmawiam z utalentowaną i lubianą Artystką, która zdradziła nam nieco na temat przygotowań do koncertu, o tym czy możemy liczyć na niespodzianki muzyczne, jak też o przygotowaniach do zimowego (a raczej świątecznego) sezonu muzycznego.
  • Coraz bliżej koncert Jesienna Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów w Koszęcinie. Będziesz jedną z Gwiazd tego wydarzenia. Czy myślisz już nad repertuarem?
M.: Oczywiście, że tak. Przygotuję dla Państwa kilka swoich najbardziej znanych utworów, które Państwo lubią, ale które mają też w sobie przekaz – co najbardziej lubię w swojej muzyce.   
  • W Koszęcinie będziesz miała okazję wystąpić już po raz drugi. Jak wrażenia z poprzedniego koncertu, który odbył się w ubiegłym roku?
Magda - Jesienna Rewia Gwiazd Śląskich PrzebojówM.: Nie ukrywam, że Publiczność bardzo ciepło przyjęła wszystkich Artystów, mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie oraz że Osoby, które pojawią się – mam nadzieję po raz kolejny na koncercie z tej serii – nie będą zawiedzione, a wszyscy nowi słuchacze, którzy będą na tym koncercie po raz pierwszy, oprócz tego, że będą usatysfakcjonowani i pojawią się w tym miejscu nie po raz ostatni na Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów.  Ponadto wspominam to miejsce bardzo fajnie:  miejsce jest bardzo ciekawe, no i – jak już wspomniałam – Publiczność świetnie się bawiła. Myślę, że na tym koncercie, który odbędzie się w najbliższy piątek, będzie równie wspaniale.