Aktualności wróć do listy
29.04.2023

Magda o koncertach Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki

Coraz bliżej cykl wyjątkowych koncertów – Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki. Jedną z Gwiazd wszystkich trzech wydarzeń będzie Magda. Artystka opowiedziała Śląskim Przebojom o przygotowaniach do tych koncertów, planowanej niespodziance, jak też o planach na zbliżającą się majówkę (oraz o tym, czy lubi grillować).
  • Coraz bliżej cykl koncertów Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki, które odbędą się w Orzeszu, Siemianowicach Śląskich oraz w Osieku. Będziesz jedną z Gwiazd tych wyjątkowych wydarzeń. Czy przygotowujesz już repertuar na wspomniane koncerty? Może jakąś niespodziankę dla Widzów?
M.: Tak. Oczywiście na pewno pojawią się moje najbardziej znane utwory, ale Publiczność będzie też miała okazję usłyszeć po raz pierwszy mój najnowszy utwór, którego jeszcze nie ma na żadnym z kanałów. Będzie to jedna z niespodzianek dla Słuchających i Gości, którzy pojawią się na koncertach.
Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki (Orzesze)
  • Zapowiada się świetnie – to bardzo miłe.
  • Wspomniałaś o niespodziance, a jak prace nad nowym materiałem muzycznym? Czy w najbliższym czasie możemy liczyć na jakieś premiery medialne – czy to muzyczne, muzyczne, czy teledyskowe?
M.: Tak. W najbliższym czasie nagrywam teledysk do najnowszej piosenki. Prawdopodobnie jeszcze w tym półroczu pojawi się nowy teledysk i będzie na moim kanale, jak też w telewizji i śląskich radiach.
Magda - Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów