Aktualności wróć do listy
05.01.2022

Magda o nadchodzącej Karnawałowej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów

Coraz mniej czasu pozostało do karnawałowej Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów. Tym razem o tym wydarzeniu udało nam porozmawiać z kolejną Gwiazdą imprezy – Magdą. Jak się okazuje, właśnie na ten wyjątkowy koncert Magda przygotowuje wielką niespodziankę dla Widzów!
  • Już niebawem odbędzie się wyjątkowy koncert Karnawałowa Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów nie tylko dla Babci i Dziadka, na którym będziesz jedną z Gwiazd. Podobno szykujesz dla Widzów wyjątkową niespodziankę muzyczną?
M.: Tak. Na tym koncercie pojawi się mój najnowszy utwór, którego nie ma jeszcze w mediach, nie ma też na moim kanale na Youtube. Premiera odbędzie się tylko dla Osób, które będą na tym koncercie – Publiczność będzie miała możliwość usłyszeć mój najnowszy kawałek.
  • Zapowiada się wspaniała niespodzianka. Poza tym domyślam się, że będzie okazja usłyszeć któryś z Twoich wielkich hitów?
M.: Tak. Na pewno wśród utworów, które będę mogła dla Państwa zaśpiewać, pojawi się Liczi czy Każdy nowy świt.
  • Świetnie. Zapowiada się super. Skoro to Karnawałowa Rewia Gwiazd, to nawiążmy do karnawału. Z pewnością masz wiele wspomnień związanych z karnawałem, z różnymi wydarzeniami, w których miałaś okazję uczestniczyć choćby jako gość, osoba bawiąca się na imprezie czy występując na karnawałowych koncertach…  
M.: Z uwagi na fakt, że moje muzyczne historie (takie na poważnie, które możecie śledzić) rozpoczęły się w czasie pandemii, czy na krótko przed nią, to nie miałam możliwości nigdzie śpiewać na karnawale, uczestniczyłam jednak w różnego rodzaju imprezach karnawałowych czy sylwestrowych jako gość. Nieraz były to wspaniałe wydarzenia, podczas których wiele się działo, moc atrakcji. Mam nadzieję, że ten koncert, który odbędzie się 16 stycznia będzie równie dobry. Można powiedzieć, że debiutuję jako artysta na takiego rodzaju imprezie.
  • Tym lepszy powód, by spotkać się z Widownią. Tak jak wspomniałaś, Twoja kariera (debiut medialny) rozpoczęła się właściwie u progu wybuchu pandemii, ale domyślam się, że tak czy inaczej brakuje Ci koncertów, spotkań z Publicznością, parę razy miałaś okazję wystąpić przed szerszą widownią… Domyślam się, że tęsknisz za tym…
M.: Oczywiście, że tak. Jednak każdy Artysta tworzy po to, by pokazać się gdzieś szerzej, by móc zaprezentować się na żywo, a nie tylko w Internecie czy w radio. Cieszę się, że jest taka możliwość, że mogę uczestniczyć w tym koncercie, i że (mam taką nadzieję) przyszły rok przyniesie więcej możliwości choćby takich, w których będzie można wystąpić przed Publicznością.
  • Dziękuję bardzo za wywiad.
M.: Dziękuję również.