Aktualności wróć do listy
07.05.2023

Marcin Janota o koncertach Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki

Coraz bliżej cykl szczególnych koncertów Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki. Dwa z nich poprowadzi popularny i lubiany Prezenter znany m.in. z Anteny Radia FEST[1] – Marcin Janota. O zbliżających się koncertach w Orzeszu i Siemianowicach Śląskich oraz o niespodziance przygotowywanej na drugi z koncertów opowiedział Śląskim Przebojom Marcin Janota.

 

[1] Radio FEST objęło patronatem medialnym koncerty z cyklu Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki
 
  • Wielkimi krokami zbliżają się wyjątkowe wiosenne koncerty Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki. Poprowadzisz dwa z nich – w Orzeszu oraz w Siemianowicach Śląskich. Miałeś już okazję poprowadzić wcześniejsze koncerty, które organizował mój portal. Mam nadzieję, że koncerty po raz kolejny przypadną Widzom do gustu…
Marcin Janota - Rewia Gwiazd Śląskich PrzebojówM.: Chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na te wyjątkowe koncerty – wszystkie trzy, z czego dwa ja poprowadzę, trzeci poprowadzi Kazik Sas. Myślę, że to duża atrakcja dla tych, którzy lubią posłuchać dobrej muzyki zwłaszcza, że to jest taki okres, kiedy jest Dzień Mamy i z pewnością okazji, by zakupić dla kogoś bilety, zdecydowanie nie brakuje. Myślę, że to może być fajna niespodzianka dla Mam i nie tylko, a to, że pojawi się wielu rewelacyjnych Artystów – na pierwszym z koncertów Magda, Grupa Blue Party oraz Damian Holecki, na drugim – Golden Mix, Magda, Michalina Starosta oraz Mirek Szołtysek, chyba tylko i wyłącznie powinno zachęcić wszystkich, by pojawić się. Nie ukrywam, że mieszkam w Siemianowicach Śląskich już od 25 lat i pierwszy raz sam będę miał okazję poprowadzić koncert w Michałkowicach (a dopiero drugi raz w Siemianowicach Śląskich – ale często bywa, że lokalnie mało się występuje). Tak więc gorąco zapraszam do Parku Tradycji, do pięknego miejsca w Michałkowicach, które już samym wyglądem powoduje, że tam warto być, a dodatkowo jeszcze kiedy można w tym miejscu posłuchać muzyki i to w takim wykonaniu, przez świetnych śląskich Artystów, to myślę, że naprawdę warto przyjść.
Marcin Janota i Blue Party - Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów