Aktualności wróć do listy
08.05.2023

Mirek Szołtysek o Rewii Gwiazd Śląskich Przebojów w Siemianowicach Śląskich

Coraz bliżej wyjątkowy koncert – Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki w Siemianowicach Śląskich. Koncert już 19 maja w Siemianowickim Centrum Kultury – Parku Tradycji. Jedną z Gwiazd wydarzenia będzie Bożena i Mirek Szołtysek. O koncercie. Przygotowaniach do niego oraz wspomnieniach związanych z koncertami z Okazji Dnia Matki opowiedział Śląskim Przebojom Mirek Szołtysek.
  • Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy koncert Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki w Siemianowicach Śląskich w Parku Tradycji, na którym będziesz jedną z Gwiazd… Czy przygotowujecie już repertuar na ten koncert?
Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki (Siemianowice Śl. - Park Tradycji)M.: Może na początek trochę w innym temacie – bardzo ci dziękuję, za to, że utrzymałaś w klimacie i w nazwie słowo „śląskie” – to jest bardzo ważne, przynajmniej dla mojej osoby. Właśnie Śląskie Przeboje.
Czy przygotowuję się na ten program szczególnie? Na każdy program w jakiś sposób się przygotowuję, ale nie aż tak mocno, a to dlatego, że wiem co robię, co chcę osiągnąć i wiem, czego żąda ode mnie Publiczność. przez 35 lat Jej nie zawiodłem i na tym koncercie na pewno też się nie zawiodą.
  • Z pewnością. Zresztą masz na koncie tyle przebojów, że właściwie obojętnie po jakie sięgniesz, to zapewne Publiczności przypadnie do gustu.
M.: Po prostu Szlagierowy zawrót głowy – można to ująć w tym jednym haśle, tytule. Choć idzie to też w parze z moją najnowszą płytą.
Bożena i Mirek Szołtysek - Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów
  • Maj kojarzy nam się z wyjątkowym Świętem, jakim jest Dzień Matki. Niewątpliwie na przestrzeni lat miałeś okazję występować na imprezach i koncertach odbywających się właśnie z tej okazji. To jednak szczególne wydarzenia – bardzo wzruszające… Czy jakiś koncert szczególnie utkwił Ci w pamięci?