Aktualności wróć do listy
11.10.2018

NasTroje - wywiad cz.3

Rozmawiam dziś z bardzo popularnym i lubianym na naszej Scenie Muzycznej Zespołem, który na razie ma na koncie dwie płyty oraz liczne przeboje – po prostu Zespół NasTroje.
Tym razem Dominika i Paweł opowiedzieli nam nieco o słynnej już piosence o rodzinnym mieście Zespołu – Radzionkowie, o tym, którą piosenkę z własnego repertuaru lubią najbardziej, jak też o swoich zainteresowaniach.
  • Macie na koncie również piosenkę o Radzionkowie – czyli Waszym rodzinnym mieście. Skąd pomysł na taki utwór?
Paweł: Gramy już tutaj tyle lat… Ponad trzydzieści. Chcieliśmy jakiś ślad zostawić tutaj w Radzionkowie, żeby Ludzie nas bardziej poznali. Okazuje się, że nie wszyscy w Radzionkowie nas znają. Mam czasami wrażenie, że bardziej znają nas w okolicach Rudy Śląskiej i Zabrza, niż tutaj w Radzionkowie. Ale może się mylę. W związku z tym postanowiliśmy też coś napisać o Radzionkowie. Z czego bardzo się cieszymy. Już dwa razy mieliśmy okazję śpiewać tę piosenkę w Radzionkowie – na Dniach Radzionkowa oraz na koncercie charytatywnym.
Dominika: Oraz na teledysku.
Paweł: Pierwszy raz latem, na Dniach Radzionkowa.
Dominika: Myślę, że też z tego powodu powstał ten utwór. Dostaliśmy zaproszenie na Dni Radzionkowa.
Paweł: Nie pierwszy raz graliśmy na Dniach Radzionkowa, ale był taki brak w sercu żeby stworzyć piosenkę o naszym rodzinnym Mieście…
  • Jaka jest Wasza ulubiona piosenka z Waszego repertuaru?
Paweł: Myślę, że to jest sprawa indywidualna. Każdy ma jakieś swoje odczucia… Mogę tylko powiedzieć, która jest najbardziej popularna. To piosenka Ten szczególny dzień. To piosenka najczęściej grana w radiach, czy w koncertach życzeń…
  • Dominiko, a Ty masz jakąś ulubioną?
Dominika: Nigdy nie mam ulubionej piosenki. Gdy mnie pytają, zawsze mam problem z odpowiedzią. Tak samo, gdy ktoś pyta mnie o ulubionego wokalistę – też nie mam.
Paweł: Ta ulubiona dopiero powstanie.
Dominika: Może kiedyś… Ale mogę powiedzieć, co lubię śpiewać. To chyba utwór Dobre lekarstwo. Sprawia mi bardzo dużą frajdę podczas śpiewania.
  • Jakie są Wasze zainteresowania, co lubicie robić w wolnym czasie?
Paweł: Dla mnie sprawa jest prosta. Jestem wędkarzem sportowym amatorskim. Tak, że o ile zostaje mi coś wolnego czasu, to poświęcam się. Oczywiście przed tym jest jeszcze Rodzina. Ale mówimy o wolnym czasie i hobby. Tak więc wędkarstwo. Podobnie jest też w przypadku Piotra.
Dominika: Dużo czasu poświęcam swojej pracy. A poza tym? Dużo zależy od sezonu. Bardzo lubię jeździć na nartach, to taka zimowa pasja. Generalnie lubię aktywność fizyczną. A tak poza tym, zawsze zmierzam do studia.
  • Czy macie jakieś zwierzaki?
Dominika: Ja miałam w domu rodzinnym, gdy jeszcze mieszkałam z Rodzicami, pieska. Teraz gdy mieszkam na swoim nie mam zwierząt – po prostu nie mam czasu. Ale piesek u moich Rodziców ma się nadal bardzo dobrze.
Paweł: Ja bardzo kocham zwierzęta. Dlatego, skoro kiedyś nie utrzymał mi się ptaszek, rybka, uznałem, że nie potrafię się zajmować zwierzakami zostawiłem to innym. Ja tylko podziwiam.
  • Dziękuję bardzo za udzielenie wywiadu.
 
Kto ma urodziny w grudniu?
Kto ma urodziny w grudniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
StachSłona łza
2.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
3.
Damian HoleckiOna i ja
4.
Tim FabianMój Aniele
5.
Kasia Matejczyk i New EnergyNamaluję Słońce
6.
Mona LisaSilna jak lew
7.
Bernadeta Kowalska i Gabi GoldHej Przyjaciele
8.
Darek NowickiŻółte tulipany
9.
Mirosław JędrowskiNojlepiej przeżyj swoje życie
10.
FrejeLetni czas
11.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
12.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
13.
WeronikaTotalny luz
14.
Kasia PiowczykKolory
15.
Banita BandTylko z Tobą

Sonda

Wybierz najlepszy świąteczny hit [głosujemy raz na dobę]