Aktualności wróć do listy
08.01.2018

Premiery piosenek i teledysków: Toby z Monachium

Za nami kolejna premiera i potencjalny hit najbliższych miesięcy – czyli najnowszy utwór w wykonaniu Tobiego z Monachium.
Toby z Monachium jest zdecydowanie najpopularniejszym niemieckim Wokalistą w Polsce. Piosenki Artysty pojawiają się w Polsce już od kilku lat, niemniej największą popularność zdobył dzięki hitowi Zakochany w Śląsku, który jest jednym z największych przebojów ubiegłego roku.
Tym razem sympatyczny i pełen energii Artysta postawił na cover pięknej niemieckiej ballady Rot sind die Rosen (kompozycja: Frank Michael, tekst oryginalny: Michel Jourdan) z polskim tekstem – która w wykonaniu Tobiego nosi tytuł Przyjmij te czerwone róże. To nastrojowa, bardzo melodyjna ballada, utrzymana w rytmie walca. Piosenka utrzymana jest w klimatach z pogranicza szlagierów, muzyki pop i romantycznych ballad. Tekst opowiada po prostu o szczęśliwej miłości, przywiązaniu do ukochanej. To ładny, szybko zapadający w pamięć tekst.
Sam teledysk odzwierciedla nastrój piosenki. Tym razem jest dosyć spokojny, zdjęcia zrealizowano we wnętrzu o romantycznym wystroju. Oczywiście na pierwszym planie pojawiają się tytułowe czerwone róże. W clipie oprócz samego Wokalisty tym razem pojawiła się piękna Kobieta. Ujęcia i montaż zrealizowano profesjonalnie. Całość dobrze się ogląda i jest bardzo romantyczna.

Kto świętuje w marcu?
Kto świętuje w marcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
AvistaRytm naszych serc
2.
Danuta WiśniewskaDziękować warto
3.
Damian HoleckiKochaj mnie albo rzuć
4.
StachSłona łza
5.
Sandra i Joachim KojCzy o tym wiesz
6.
Mateusz Troll i PrzyjacieleDziś przepraszam
7.
FrejeLetni czas
8.
WeronikaTotalny luz
9.
Darek NowickiŻółte tulipany
10.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
11.
Teresa WernerZatańczę tylko dla Ciebie
12.
Tim FabianMój Aniele
13.
Mirosław JędrowskiNigdy nie widzisz moich łez
14.
Zespół Ed-KaLepsze dni
15.
Katarzyna MakulaZnajdę człowieka w człowieku