Aktualności wróć do listy
12.05.2017

Bogdan Tyc o koncercie z okazji Dnia Matki

Rozmawiam dziś z Właścicielem i Szefem Firmy Box Music – Wydawcą, Organizatorem licznych imprez, w tym Śląskiej Gali Biesiadnej, czyli z Bogdanem Tycem.
  • Wkrótce czeka nas kolejny interesujący koncert – mam na myśli koncert z Okazji Dnia Matki, który odbędzie się w Śląskim Ranczo. Podczas imprezy pojawi się plejada gwiazd Śląskiej estrady…
To jest koncert, który produkujemy razem z Radiem FEST. Radio FEST ma patronat nad tym koncertem. Bilety, a raczej karnety są po 35 zł. W cenie karnetu jest koncert, poczęstunek w postaci kawy / herbaty i ciastka, a do tego każdy z uczestników dostanie płytę CD. Myślę więc, że warto nas odwiedzić, tym bardziej, że cena tego koncertu jest bardzo przystępna i znośna. A wystąpią: Arkadia Band, Duet Karo, Weronika, Magdalena Pal, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Betiber, Karolina i Adam Krawczyk, Sandra i Joachim Koj, Wesoła Biesiada, Krzysztof Koniarek, Piotr Herdzina oraz Kapela Górole – Zespół, który będzie Gwiazdą tego koncertu. My na Śląsku bardzo lubimy klimaty spod Zakopanego, więc myślę, że będzie wesoło, a Mamy będą nad wyraz zadowolone. Jako kabareciarz pojawi się Andrzej Miś. Bilety są do nabycia w Śląskim Ranczo w Zabrzu przy ul. Webera 18, tel. 609 340 796, u nas w siedzibie firmy Box Music w Bytomiu przy ulicy Dworcowej 22/1, tel. 32 281 48 15 oraz u menagera Zespołu Arkadia Band, tel.: 512 646 789. Szczegóły możecie Państwo znaleźć w Internecie, na naszych stronach.
  • Koncert przygotowywany jest z ogromnym rozmachem… Na scenie pojawi się wiele Gwiazd, w tym Zespoły niezbyt często widywane na naszych scenach – jak Kapela Górole…
Postanowiliśmy przygotować to z głową, żeby było fajnie. Nie chcemy już przygotowywać tandetnych koncertów, na których wisi na scenie szmata w tle, a wszyscy udają, że jest pięknie. Jak widać po Galach, czy koncertach z okazji 20-lecia Radia Piekary, staramy się, by koncerty wyglądały nieco inaczej. Czasy, gdy nie dba się o scenografię, wystrój, choreografię i wykonawców dawno już minęły. Postanowiliśmy to zmienić, ludziom się to podoba. Biletów na Galę zabrakło na miesiąc przed koncertem, co bardzo nam się podoba.
  • Interesująco zapowiada się również ekipa prowadzących imprezę – są to bardzo sympatyczni Radiowcy i Konferansjerzy…
Będzie to Arek Wieczorek oraz Marcin Janota. Myślę, że będzie bardzo wesoło i fajnie. Serdecznie zapraszamy. 27. maja od 17.00 do 21.30. Mnóstwo świetnej zabawy, muzyki, w prezencie płyty, poczęstunek. Dodajmy, że dzieci do 6-tego roku życia przychodzą za darmo. To bardzo miłe miejsce – jest tam bardzo duża przestrzeń na świeżym powietrzu: ogród, dzieci mogą tam sobie pobiegać. Myślę, że będzie rewelacyjnie. Z tego co wiem, pogoda też ma być bardzo ładna – z tego co wiem, Edek Sikora już zamówił piękną słoneczną pogodę (w przeciwnym razie obrazi się na słońce).
  • Dziękuję za udzielenie wywiadu.
Kto świętuje w lipcu?
Kto świętuje w lipcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
StachSłona łza
2.
FrejeLetni czas
3.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
4.
Damian HoleckiOna i ja
5.
AvistaRytm naszych serc
6.
Sandra i Joachim KojCzy o tym wiesz
7.
Darek NowickiŻółte tulipany
8.
WeronikaTotalny luz
9.
Tim FabianMój Aniele
10.
Zespół Ed-KaLepsze dni
11.
Mona Lisa & Renato MontiQuanto Amore
12.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
13.
Arkadia BandTam dom Twój, gdzie serce Twoje
14.
Ania i KarolMuzyka ma magiczną moc
15.
Mirosław JędrowskiNigdy nie widzisz moich łez

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk na basenie i w basenie [głosujemy raz na dobę]