Aktualności wróć do listy
29.04.2022

Szkolne wspomnienia naszych Gwiazd - Milla

Wracamy do naszego cyklu szkolne wspomnienia naszych Gwiazd – tym razem o to, jak wspomina szkołę, zapytałam Adama Polakowskiego, którego kojarzymy z Zespołu Wesoła Biesiada oraz ze współpracy z Bernadetą Kowalską.
Moje szkolne wspomnienia? Oczywiście moim ulubionym przedmiotem była muzyka, ale oprócz tego bardzo lubiłam, wręcz uwielbiałam język polski – szczególnie czytać wiersze, interpretować je… Hmm, natomiast przedmiotem, który mógłby dla mnie nie istnieć niestety była matematyka. Z tym zawsze było gorzej, choć sporo zmieniło się w szkole średniej – chyba po prostu przyszedł na mnie czas, że zaczęłam więcej rozumieć. Choć pewnie spory wpływ miało to, że zbliżał się egzamin dojrzałości i trzeba było mieć bardziej rozległą wiedzę w tej kwestii.
Myślę, że jak u każdego ucznia, zdarzały się momenty, że chodziło się na wagary, choć zazwyczaj byłam pilną uczennicą i z naszej trójki (mam dwóch starszych Braci), to ja byłam najpilniejszą uczennicą, co oczywiście bardzo cieszyło moją Mamę… Choćby to, że gdy Mama przychodziła mnie odebrać ze szkoły, to zawsze w niej byłam, a nie akurat do niej wchodziłam (bo moi Bracia jakoś w tej kwestii lubili przysparzać sporo problemów). Ja po prostu lubiłam zawsze chodzić do szkoły – lubiłam zajęcia, miałam cudownych nauczycieli. Po prostu lubiłam szkolną atmosferę, miałam zawsze dużo znajomych i bardzo, bardzo miło wspominam ten czas. Teraz, będąc na studiach często chciałabym wrócić do tej szkolnej ławki – czy to szkoły podstawowej, czy nawet gimnazjum.


 
Kto świętuje w lutym?
Kto świętuje w lutym?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Ryszard SawickiZabawy czas
2.
Paweł GołeckiCud natury, moje góry!
3.
Michalina Starosta i Marcin JanotaWróć do mnie Kochany
4.
Edek DworniczekMoja nadzieja
5.
Izabela FojcikTańczyć, marzyć, kochać
6.
Tomasz CalickiCzy uwierzysz
7.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
8.
Golden MixTyle chwil przed nami
9.
Ewa CzajkaNajlepszy czas
10.
Piotr FeszterRodzinny dom
11.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
12.
Kobiety na WalizkachHej życie!
13.
Kasia PiowczykUsłysz siebie
14.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
15.
MagdaLepiej być niż mieć

Sonda

Wybierz Przebój 2022 Roku - 3 półfinał [głosujemy raz na dobę]