Aktualności wróć do listy
15.01.2020

Co nowego u naszych Gwiazd: Zbyszek Lemański

O ile w ostatnim czasie w naszych mediach jest nieco mniej programów, w których mamy szanse bliżej poznać Artystów naszej Sceny, sami Artyści wykazują się coraz większą inicjatywą. Z niebanalnym pomysłem wyszedł do swoich Fanów i amatorów muzyki Zbyszek Lemański.
Zbyszek Lemański jest zarazem Wokalistą, ale też kompozytorem i aranżerem, który miał okazję współpracować (i pracuje do tej pory) z wieloma Gwiazdami sceny z naszego regionu, ale również z innych części Polski i innych nurtów muzycznych. Artysta niedawno wydał swój solowy krążek (Fajne piosenki), a utwory z płyty całkiem nieźle radzą sobie na listach przebojów w radiach i telewizjach.
Zbyszek Lemański postanowił jednak wyjść z nową inicjatywą – co tydzień na swoim Facebooku Artysta (w formie transmisji na żywo) realizuje 30-minutowy program skierowany do swoich Fanów. Nosi tytuł Muzyczny Świat Zbyszka Lemańskiego. Transmisja odbywa się w każdą środę. Zbyszek w ramach transmisji opowiada o swojej twórczości, historii swojej przygody z muzyką, ale też prezentuje wykonania różnych utworów (z własnego repertuaru i nie tylko), realizowane w Jego studio. Podczas transmisji mamy możliwość na komentować program Zbyszka, a Artysta odnosi się do komentarzy. Kolejną atrakcją są organizowane dla Fanów konkursy.
Oczywiście – jak w przypadku każdej transmisji „na żywo”, jeśli nie zdążyliśmy obejrzeć transmisji w czasie jej trwania, możemy ją obejrzeć później, zaglądając na Facebookowy Fanpage Zbyszka Lemańskiego.
Program Zbyszka jest z pewnością ciekawą i niebanalną inicjatywą, fajną formą wyjścia do Fanów i przybliżenia własnej twórczości i projektów.
Kto świętuje w lutym?
Kto świętuje w lutym?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian Holecki i TacjanaThe Prayer
2.
De Silvers i GiszowanieTo nasz Giszowiec
3.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
4.
Danuta WiśniewskaCenne słowa trzy
5.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
6.
Zbyszek LemańskiZapraszam Cię na taras
7.
Ewa CzajkaJedna chwila z Tobą
8.
Adam HertzŚląsk, kawa i Ty
9.
Teresa WernerCzas na szczęście
10.
StachSłona łza
11.
OxforduoFajnie, że Cię znam
12.
Duet KaroTo nie moja wina
13.
Kasia PiowczykJeśli tylko
14.
Darek NowickiŻółte tulipany
15.
SonitusJuż nie tańczę dla Ciebie