Aktualności wróć do listy
21.11.2020

Gwiazdy muzyki w Telewizji: Frela Blue

Jak już wspomnieliśmy, Artyści pochodzący z naszego Regionu świetnie radzą sobie nie tylko w roli Wokalistów i Twórców Muzyki, ale też w roli Prowadzących popularne programy w Telewizji.
Choć w ostatnim czasie liczba programów prowadzonych przez nasze Gwiazdy Estrady nieco zmalała, możemy jednak znaleźć w naszych mediach kilka ciekawych produkcji. Wspomnieć można tu choćby o Programie My Wam to zagramy, emitowanym na Antenie Telewizji TVS.
Obecnie (od lipca tego roku) Prowadzącą program została Wokalistka, Kompozytorka i Autorka Tekstów – Frela Blue. Przypomnijmy, że My Wam to zagramy jest typowym muzycznym programem rozrywkowym, w którym prezentowane są piosenki Gwiazd naszej Sceny, jak również zapraszani Są Artyści związani z naszą Estradą, z którymi Prowadząca przeprowadza interesujące wywiady. A programie nie brak akcentów humorystycznych oraz sympatycznych nawiązań do dawnych czasów.
Program emitowany jest już od 6,5 roku. Warto wspomnieć, że program przez wiele lat Prowadził Andrzej Miś z towarzyszeniem kilku Wokalistek naszej Estrady (Marta Hawrot, Magdalena Pal, Dorota Pacholarz, Gabi Gold).
Frela Blue, choć wcześniej nie miała okazji sprawdzić się w roli prowadzącej program TV, świetnie sobie radzi. Dodajmy, że Artystka od wiosny ma też w poniedziałkowe poranki swoją mini audycję na Antenie Radia FEST.
Frela Blue poza muzyką, jest też Malarką, Fotografką, pasjonuje się sportem (jest trenerką), Poetką, jak też Kabareciarką.
Kto świętuje w listopadzie?
Kto świętuje w listopadzie?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Stach i MagdalenaTysiąc róż Ci podaruję
2.
Danuta WiśniewskaPróżne słowa
3.
Damian HoleckiNasz Świat, nasz dom
4.
Wesoła BiesiadaUśmiechnij się!
5.
AlinaNie zakocham się tej nocy
6.
AdiMoja staro Harmonijka
7.
Adam HertzMagdaleno Mario
8.
Damian Holecki i TacjanaThe Prayer
9.
Arkadia BandBędzie OK
10.
A To MyNa zawsze razem
11.
B&G Beata Mańkowska i GenoNa skrzydłach marzeń
12.
De SilversOcean łez
13.
Szwarne KarlusyMaszkety
14.
Tim FabianZostań proszę
15.
Frela BlueSamba