Aktualności wróć do listy
13.06.2018

Gwiazdy na Youtube: Bożena Mielnik

Zgodnie z zapowiedzią kontynuujemy nasz temat Gwiazd i Ich piosenek w Internecie. Czas zajrzeć na kanał Youtube kolejnej Artystki.
Jak już wspomnieliśmy – czy to z uwagi na brak czasu, czy też bardzo skomplikowane kwestie związane z prawami autorskimi, nie każdy Artysta naszej Sceny może pozwolić sobie na nadmierną aktywność na Yoube czy innych tego rodzaju serwisach. My postanowiliśmy jednak Państwu przybliżyć kanały, na których znajdziemy sporo ciekawych materiałów muzycznych.
Kolejną bardzo aktywną w Internecie (na Youtube, ale też na swoim Facebooku) Artystką jest Bożena Mielnik. Artystka ma na koncie sporo hitów, na swoim kanale na Youtube postanowiła podzielić się swoimi teledyskami, jak też wersjami audio piosenek oraz z pewnym autorskim pomysłem Bożeny…
Z tymi wersjami audio określenie jest nie do końca trafne – w przypadku sporej liczby piosenek są to poniekąd bardzo minimalistyczne wersje teledysków (Wokalistka sfilmowana podczas wykonywania piosenki w studio). Sama Bożena określa te nagrania jako „śpiewające fotki”. Pomysł trzeba przyznać, jest całkiem ciekawy, a w ten sposób nagrane piosenki śmiało mogą pojawić się nawet np. w telewizyjnym koncercie życzeń.
Na kanale Bożeny znajdziemy zarówno piosenki z Jej debiutanckiego autorskiego krążka, jak też z płyt nagranych z Waldemarem Rasałą, kilka nowości, kolędy oraz sporą porcję coverów. Generalnie jest tu sporo materiałów, których raczej na co dzień nie znajdziemy w innych mediach, więc warto tu zaglądać.
Kanał Artystki: Bożena Mielnik Band
Kto świętuje w sierpniu?
Kto świętuje w sierpniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
2.
AvistaRytm naszych serc
3.
Damian HoleckiOna i ja
4.
FrejeLetni czas
5.
Darek NowickiŻółte tulipany
6.
StachSłona łza
7.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
8.
Tim FabianMój Aniele
9.
Sandra i Joachim KojCzy o tym wiesz
10.
Śląscy Kowboje - Stach & ChrisCantry na działce
11.
WeronikaTotalny luz
12.
Mirosław SzołtysekLato w nas jest
13.
Ania i KarolMuzyka ma magiczną moc
14.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
15.
Zespół Ed-KaLepsze dni

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z udziałem dzieci [głosujemy raz na dobę]