Aktualności wróć do listy
09.06.2018

Gwiazdy na Youtube: Mona Lisa

Zgodnie z naszą zapowiedzią z ubiegłego tygodnia, w najbliższym czasie zajmiemy się aktywnością naszych Gwiazd w Internecie. Jako, że zajmujemy się tutaj przede wszystkim muzyką, nie inaczej będzie w tym przypadku.
Serwisów z muzyką na Internecie jest pod dostatkiem. Z uwagi na popularność, łatwość obsługi chyba do najpopularniejszych zalicza się przez cały czas Youtube. O ile do niedawna przeważały tutaj kanały Wydawnictw, obecnie coraz więcej rodzimych Artystów zakłada tu własne kanały, na których możemy znaleźć Ich zebraną twórczość. O ile w wielu przypadkach kanały te są raczej niezbyt zaawansowane i nie mamy na nich nadmiaru teledysków oraz piosenek audio (ze zdjęciem w tle), znajdzie się kilka (przynajmniej z punktu widzenia fanów) prawdziwych perełek.
Mona Lisa
Od ubiegłego roku Mona Lisa należy chyba do najaktywniejszych na Youtube Artystek naszej Sceny. Niewątpliwie Mona Lisa ma czym się chwalić, gdyż na koncie ma kilkanaście płyt, niezliczone przeboje i naprawdę sporo fajnych teledysków. Artystka co kilka dni dodaje na kanale swoje teledyski oraz piosenki w wersji audio. Materiału zebrało się naprawdę sporo – poczynając od dosyć starych teledysków (niektóre jeszcze z lat 90’), aż po najnowsze produkcje. Ogromnym atutem jest też pojawienie się wersji audio piosenek – kiedy chcemy posłuchać jakiegoś utworu nie musimy godzinami siedzieć przy radiu lub wertować stosu własnych płyt (szczególnie, że niektóre z płyt już nie są dostępne w sprzedaży). Poza tym mamy szanse przypomnieć sobie piękne piosenki, do których niestety nie udało się zrealizować teledysków.
Wśród teledysków znajdziemy sporo perełek, których nie mamy szans odnaleźć gdzie indziej w Internecie, a przez telewizje niestety zostały trochę zapomniane. Oczywiście nie brakuje też nowości.
Oficjalny kanał Mona Lisy 
Kto fajruje we wrześniu?
Kto fajruje we wrześniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
AvistaRytm naszych serc
4.
StachSłona łza
5.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
6.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
7.
FrejeLetni czas
8.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
9.
Tim FabianMój Aniele
10.
WeronikaTotalny luz
11.
Mirosław SzołtysekLato w nas jest
12.
Mona LisaSilna jak lew
13.
Darek NowickiŻółte tulipany
14.
BetiBerPamiętnik
15.
Beata MichalskaTo Ty znalazłeś mnie

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z mostem cz.2 [głosujemy raz na dobę]