Aktualności wróć do listy
22.06.2018

Na scenie nie ma to jak z Tatą...

Nadszedł kolejny z bardzo ważnych dni w naszych kalendarzach – czyli Dzień Ojca. O ile piosenek poświęconych Tacie jest na naszym rynku niezbyt wiele, za to jest naprawdę sporo Duetów oraz Zespołów, których trzon stanowi Ojciec z Córką.
Śmiało trzeba przyznać, że wśród Śląskich Zespołów Duety Ojca i Córki stanowią bardzo ważną i lubianą część naszego rynku. A wymieniać można by całkiem długo…
Sandra i Joachim Koj – to rodzinny Duet, który obecny jest na naszej scenie bardzo krótko, niemniej przypadł do serca rodzimej widowni. Ciekawostką jest fakt, że medialnie Achim zaczynał swą karierę solo, a Sandra nie miała najmniejszej ochoty towarzyszyć Ojcu (choć nie raz miała okazję stać z Nim na scenie w nieco dawniejszych czasach). Gdy jednak okazało się, że Achim będzie musiał szukać kogoś do chórków, Sandrze zrobiło się żal rodzinnego projektu. Efekt? Intensywny kurs nauki śpiewu, płyta nagrana w duecie, a na niej nawet solowe piosenki Sandry.
Karolina i Adam Krawczyk – tego rodzinnego Duetu przedstawiać chyba nie trzeba. Karolina towarzyszy Adamowi na scenie od najmłodszych lat i chyba od bardzo dawna nikt nie wyobraża sobie, by występowali odrębnie. Karolinka od zawsze zaglądała do studia Taty i zapragnęła śpiewać. Początkowo Adam stanął przed sporym wyzwaniem – ostatecznie stworzenie duetu z kilkulatką do łatwych nie należy. Ten sympatyczny Duet nagrał już 3 płyty, jak też kilka teledysków.
Śląskie Trio Piotra Szefera – w przypadku tego świetnego Zespołu trzon stanowi również Ojciec i Córka (Piotr i Agnieszka – czasami występujący jedynie jako duet). W tym przypadku Agnieszka towarzyszy Ojcu również od swych najmłodszych lat i wspólnie tworzą niezwykle zgraną ekipę, mającą na koncie niezapomniane hity.
Kto fajruje we wrześniu?
Kto fajruje we wrześniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
AvistaRytm naszych serc
4.
StachSłona łza
5.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
6.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
7.
FrejeLetni czas
8.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
9.
Tim FabianMój Aniele
10.
WeronikaTotalny luz
11.
Mirosław SzołtysekLato w nas jest
12.
Mona LisaSilna jak lew
13.
Darek NowickiŻółte tulipany
14.
BetiBerPamiętnik
15.
Beata MichalskaTo Ty znalazłeś mnie

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z mostem cz.2 [głosujemy raz na dobę]