Aktualności wróć do listy
08.06.2018

Od dzieciństwa na scenie

Wracamy do tematu Artystów, którzy swą karierę na śląskiej scenie zaczęli już w dzieciństwie. W ubiegłym tygodniu przypomnieliśmy kilkoro z nich. Czas na kolejnych.
Tym razem przypomnimy utalentowanych Artystów, którzy swą karierę estradową zaczęli w dzieciństwie w Zespołach rodzinnych.
Chyba jedną z najbardziej kojarzonych już z czasów dzieciństwa Gwiazd jest obecnie osiemnastoletnia Karolina Krawczyk. Dziewczyna debiutowała wraz z Ojcem w Duecie Karolina i Adam Krawczyk już jako 7-8-latka. Z pewnością niemal każdy z nas kojarzy przeboje jak Powiedz mi Tato, czy Mój mały świat.
W nieco starszym wieku na scenie muzycznej debiutował natomiast Kacper – czyli Syn Krystyny Dubik z Zespołu Duo Fenix-Dwa Fyniki. Właśnie wraz z tym zespołem Kacper nagrał jako nastolatek takie hity, jak Blues dla Mamy. Warto wspomnieć, że przed wielu laty również starszy Syn Krystyny miał okazję wystąpić z Zespołem grając na instrumencie.
Uwzględniając procentowy udział Dzieci w Zespole, bezapelacyjnie rekordzistą jest Zespół Servoos. W rodzinnej Grupie występuje aż trójka Dzieci (Dawid, Gabriel i Daria). O ile chłopcy debiutowali na scenie jako 6-7-latkowie, to mała Daria na scenie pojawia się już od początku wieku przedszkolnego. Z pewnością wielu z nas kojarzy choćby piosenkę Najważniejsze na tym świecie. Młode pokolenie Rodziny Ścibików jest niezwykle utalentowane muzycznie – każde z Dzieci gra biegle na kilku instrumentach, a mała Daria też śpiewa.
Bardzo utalentowana Wokalistka młodego pokolenia, czyli Beata Michalska również zaczynała swoją karierę w bardzo młodym wieku od śpiewania w rodzinnym Duecie – Beata i Marcin. Rodzeństwo debiutowało jako kilkunastolatki, z miejsca zdobywając serca Publiczności.
Kto fajruje we wrześniu?
Kto fajruje we wrześniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
AvistaRytm naszych serc
4.
StachSłona łza
5.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
6.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
7.
FrejeLetni czas
8.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
9.
Tim FabianMój Aniele
10.
WeronikaTotalny luz
11.
Mirosław SzołtysekLato w nas jest
12.
Mona LisaSilna jak lew
13.
Darek NowickiŻółte tulipany
14.
BetiBerPamiętnik
15.
Beata MichalskaTo Ty znalazłeś mnie

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z mostem cz.2 [głosujemy raz na dobę]