Aktualności wróć do listy
12.04.2022

Radiowe Listy Przebojów: No To Gromy Radia Piekary

Większość z nas przyzna, że jednymi z najbardziej emocjonujących programów telewizyjnych, radiowych, czy internetowych, jak też zabaw na różnych portalach (w tym naszym) są listy przebojów. Tym razem poświęćmy nieco uwagi radiowym listom przebojów…
Radio Piekary wśród rozgłośni związanych z naszym Regionem i niegdyś kojarzonych ze szlagierami ma ewidentnie najdłuższą historię – działa od ponad 25 lat. Od kilku lat Radio konsekwentnie zmienia swój wizerunek, repertuar oraz docelową grupę Odbiorców. Ze szlagierów, które niegdyś były znakiem rozpoznawczym stacji, obecnie pozostała właściwie jedynie Lista No To Gromy, prowadzona przez Sebastiana Mierzwę.
Lista przebojów No To Gromy emitowana jest na Antenie Radia Piekary od kilku lat. Tygodniowego podsumowania możemy posłuchać w niedzielne poranki, o niezwykłej godzinie… czyli o 7:00 rano – troszkę niezwykła pora, na program rozrywkowy. Lista No To Gromy jest prowadzona jest przez popularnego Prezentera i Konferansjera – Sebastiana Mierzwę, który czyni to oczywiście z ogromną dozą humoru i energii – która pomimo wczesnej pory zachęca do słuchania listy i może nas rozbudzić. W ramach tygodniowego podsumowania można usłyszeć notowanie top 10-tki, piosenki, które znalazły się w poczekalni oraz propozycje (po 5 utworów). Głosować można drogą SMS-ową, szczegóły znajdziemy na stronie Radia Piekary. 
Kto obchodzi Urodziny w czerwcu?
Kto obchodzi Urodziny w czerwcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Tomasz CalickiCzy uwierzysz
2.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
3.
Izabela FojcikTańczyć, marzyć, kochać
4.
Ewa CzajkaNajlepszy czas
5.
Proskauer EchoDziękuję Ci, że jesteś tu
6.
Paweł GołeckiZłoty warkocz
7.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
8.
Tim FabianZabiorę Ciebie do gwiazd
9.
Krzysztof PietrekZa wszystkie nasze dni
10.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
11.
StachDobry gest
12.
Mariusz KalagaLata mijają
13.
MagdaLiczi
14.
Piotr OlszewskiTy Ślązoczka, ja z Sosnowca
15.
AlinaNasz czas

Sonda

Wybierz najpiękniejszą piosenkę o Tacie [głosujemy raz na dobę]