Aktualności wróć do listy
08.11.2018

Rok benefisów

Hmmm, trzeba przyznać, że rok 2018 przebiega pod znakiem licznych okrągłych rocznic i benefisów artystycznych. Kilka wydarzeń już za nami, a przed nami kolejne…
Przypomnijmy, że wiosną tego roku swoje 10 Urodziny świętowała Telewizja TVS – przy okazji swe 10-lecie obchodzi kilka najpopularniejszych jej audycji, które swój początek miały właśnie z Telewizją TVS. Jedną z nich jest Koncert Życzeń TVS, emitowany w stacji od samego początku i prowadzony niezmiennie przez Kolę i Julę. Właśnie z tej okazji oraz 10-lecia medialnego istnienia Duetu, niebawem czeka nas kolejny interesujący benefis w rewelacyjnej obsadzie.
Swój benefis – tym razem 20-lecia na scenie – świętować będzie też Zespół Metrum Reni & Marco. Z tej okazji również niebawem (w grudniu) odbędzie się koncert benefisowy z udziałem licznych Artystów.
Jak już wspominaliśmy, w listopadzie swój benefis (z okazji 40 lat na scenie) świętował będzie Andrzej Skaźnik. Z tejże okazji planowany jest wyjątkowo huczny koncert z rekordową liczną znamienitych Gości. Andrzej Skaźnik przy tej okazji wyda też swój solowy krążek.
Równie spektakularnie zapowiada się koncert benefisowy Jerzego Macoły – z okazji 35-lecia zawodowej działalności Artystycznej. Jak już pisaliśmy, ten koncert odbędzie się w listopadzie i zagości na nim prawdziwa plejada Gwiazd. Benefis ten poprzedzony zostanie emisją interesującego programu o Jerzym Macole.

Tych benefisów nie ogłoszono, gdy artykuł był pierwotnie przeznaczony do publikacji...
Aha - również po nowym roku nie zabraknie okazji do świętowania wraz z naszymi ulubieńcami. Już na początku stycznia swój benefis obchodził będzie Kabareciarz, Konferansjer i Radiowiec - Grzegorz Stasiak. Na tej imprezie też pojawi się spora grupa Gwiazd Estrady i Mediów, w tym Gwiazdy Estrady mające okazję często świętować z Grzegorzem Stasiakiem.
Ale to jeszcze nie koniec... Benefis swego 25-lecia świętować będzie też Mirosław Jędrowski z Zespołem. Sympatyczny Artysta również planuje huczną imprezę ze sporym rozmachem, gwiazdorską obsadą i kilkoma niespodziankami. Benefis Mirka już w styczniu...
 
Kto świętuje w styczniu?
Kto świętuje w styczniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiOna i ja
2.
StachSłona łza
3.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
4.
Tim FabianMój Aniele
5.
Darek NowickiŻółte tulipany
6.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
7.
Kasia Matejczyk i New EnergyNamaluję Słońce
8.
Mona LisaSilna jak lew
9.
Andy & LuciaIle godzin ma ta noc?
10.
Toby z MonachiumJesteś najpiękniejsza
11.
WeronikaTotalny luz
12.
Kasia PiowczykKolory
13.
Mirosław JędrowskiNojlepiej przeżyj swoje życie
14.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
15.
Michalina StarostaIskierka

Sonda

Przebój 2018 Roku (II półfinał) [głosujemy raz na dobę]