Aktualności wróć do listy
08.11.2018

Rok benefisów

Hmmm, trzeba przyznać, że rok 2018 przebiega pod znakiem licznych okrągłych rocznic i benefisów artystycznych. Kilka wydarzeń już za nami, a przed nami kolejne…
Przypomnijmy, że wiosną tego roku swoje 10 Urodziny świętowała Telewizja TVS – przy okazji swe 10-lecie obchodzi kilka najpopularniejszych jej audycji, które swój początek miały właśnie z Telewizją TVS. Jedną z nich jest Koncert Życzeń TVS, emitowany w stacji od samego początku i prowadzony niezmiennie przez Kolę i Julę. Właśnie z tej okazji oraz 10-lecia medialnego istnienia Duetu, niebawem czeka nas kolejny interesujący benefis w rewelacyjnej obsadzie.
Swój benefis – tym razem 20-lecia na scenie – świętować będzie też Zespół Metrum Reni & Marco. Z tej okazji również niebawem (w grudniu) odbędzie się koncert benefisowy z udziałem licznych Artystów.
Jak już wspominaliśmy, w listopadzie swój benefis (z okazji 40 lat na scenie) świętował będzie Andrzej Skaźnik. Z tejże okazji planowany jest wyjątkowo huczny koncert z rekordową liczną znamienitych Gości. Andrzej Skaźnik przy tej okazji wyda też swój solowy krążek.
Równie spektakularnie zapowiada się koncert benefisowy Jerzego Macoły – z okazji 35-lecia zawodowej działalności Artystycznej. Jak już pisaliśmy, ten koncert odbędzie się w listopadzie i zagości na nim prawdziwa plejada Gwiazd. Benefis ten poprzedzony zostanie emisją interesującego programu o Jerzym Macole.

Tych benefisów nie ogłoszono, gdy artykuł był pierwotnie przeznaczony do publikacji...
Aha - również po nowym roku nie zabraknie okazji do świętowania wraz z naszymi ulubieńcami. Już na początku stycznia swój benefis obchodził będzie Kabareciarz, Konferansjer i Radiowiec - Grzegorz Stasiak. Na tej imprezie też pojawi się spora grupa Gwiazd Estrady i Mediów, w tym Gwiazdy Estrady mające okazję często świętować z Grzegorzem Stasiakiem.
Ale to jeszcze nie koniec... Benefis swego 25-lecia świętować będzie też Mirosław Jędrowski z Zespołem. Sympatyczny Artysta również planuje huczną imprezę ze sporym rozmachem, gwiazdorską obsadą i kilkoma niespodziankami. Benefis Mirka już w styczniu...
 
Kto ma Urodziny w kwietniu?
Kto ma Urodziny w kwietniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
4.
Kasia Matejczyk i New EnergyNamaluję Słońce
5.
StachSłona łza
6.
Darek NowickiŻółte tulipany
7.
De Silvers i GiszowanieTo nasz Giszowiec
8.
A to myŻycia rejs
9.
Bogusława PiechuraTo było wczoraj
10.
Teresa WernerCzas na szczęście
11.
WeronikaWięc jeszcze raz
12.
Tim FabianMój Aniele
13.
Jacek SilskiDawno nie ma nas
14.
Karol Hadrych i Adam ChrolaMuzyczko graj
15.
Bożena i Mirek SzołtysekDo Ciebie Świat należy

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk w parku cz.2 [głosujemy raz na dobę]