Aktualności wróć do listy
11.01.2022

W kolędowo-poświątecznym nastroju cz.2

Kończymy nasz cykl dotyczący kolęd w wykonaniu Artystów naszej Sceny. Tym razem poświęcamy nieco uwagi nie pojedynczym kolędom, ale dłuższym realizacjom telewizyjnym czy internetowym – pięknym programom świątecznym z udziałem Artystów naszej Sceny…
Krótki recital kolęd w niezwykłej – domowej scenerii – ma na koncie też Damian Holecki, który zrealizował taki półgodzinny koncert wraz z Kolą i Julą. To również realizacja Producenta LSS Szlagierowo.pl.
Do tego należy dorzucić liczne koncerty kolęd, często realizowane na potrzeby Telewizji – kilka takich produkcji ma na koncie TVS, niemniej niestety nie znajdziemy ich w Internecie. W ubiegłym sezonie bardzo fajny kolędowy program zrealizowała też Telewizja TVT (z udziałem m.in. Joanny i Kamila oraz Beaty Mańkowskiej).
Telewizyjny koncert kolęd zrealizował też kilka la temu Jan Musialik w Chorzowskim Centrum Kultury – produkcję również znajdziemy na kanale Producenta Listy LSS Szlagierowo.pl.

Tradycyjne koncerty kolęd zarejestrował też swego czasu Grzegorz Kanapek. Pierwszy z nich to świetny koncert Zespołu Happy Folk. Drugi, to składanka z udziałem różnych Artystów, w tym Bernadety Kowalskiej, Wesołej Biesiady i innych Artystów.
Cały program kolędowy – zrealizowany na tle stajenki w kościele, zrealizowały też kilka lat temu Claudia i Kasia Chwołka. Jego fragmenty znajdziemy na kanale Youtube Claudii i Kasi Chwołka.

Kto świętuje w styczniu?
Kto świętuje w styczniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Kobiety na WalizkachHej życie!
2.
Damian HoleckiI Can't Help Falling In Love
3.
Izabela FojcikMam w Tobie miłość
4.
MagdaLiczi
5.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
6.
Krzysztof PietrekProste słowa dwa
7.
Teresa WernerWarto żyć
8.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
9.
Tim FabianSinging Yeah
10.
Marta SkarbaKłam
11.
Bożena i Mirek SzołtysekUczucie
12.
Kasia ESJa kocham Ciebie
13.
Dominika i Janusz ŻyłkaWszystko albo nic
14.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
15.
AlinaPrzed nami

Sonda

Wybierz najlepszą piosenkę 2021 roku - I półfinał