Aktualności wróć do listy
09.01.2019

Wydali płyty – 2018 cz.1

Choć 2018 rok nie był aż tak bogaty w premiery płytowe jak poprzednie 2 lata, i tak zdecydowanie nie mamy co narzekać, gdyż ukazało się kilkanaście nowości – w różnych klimatach i stylu.
Podobnie jak w poprzednich latach, pod względem wydanych płyt absolutnie przoduje Wydawnictwo Projektomania, kilka krążków ukazało się też jednak nakładem Wydawnictw Box Music, ESKA, Probox, Wydawnictwa i Studia Nagrań TVS, jak też siłami własnymi Artystów.
W styczniu ukazał się najnowszy, długo wyczekiwany krążek Zespołu Kamraty. Płyta utrzymana jest w stylu dotychczasowej twórczości Zespołu (sporo szlagierów oraz klimatów biesiadnych) i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem.
W lutym swą premierę miał najnowszy – piąty już w dorobku Zespołu – krążek grupy Happy Folk. Przebojowa płyta z pewnością nie zawiodła Fanów Zespołu – znalazły się na niej zarówno nastrojowe popowe ballady, jak też taneczne szlagiery utrzymane w szybkim tempie, tematyka tekstów również jest różnorodna – od poetyckich utworów o miłości, po bardzo humorystyczne, inspirowane życiem codziennym.
Również na początku roku ukazał się debiutancki krążek Zespołu Dancing Band (grupa pochodząca z Gór, stawiająca na naszej estradzie pierwsze kroki).
Kto fajruje w czerwcu?
Kto fajruje w czerwcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
StachSłona łza
4.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
5.
Damian Holecki i WeronikaChcę
6.
De Silvers i GiszowanieTo nasz Giszowiec
7.
Bogusława PiechuraTo było wczoraj
8.
Teresa WernerCzas na szczęście
9.
WeronikaTotalny luz
10.
A to myŻycia rejs
11.
Bożena i Mirek SzołtysekDo Ciebie Świat należy
12.
Tim FabianMamo, dziękuję Ci
13.
Darek NowickiŻółte tulipany
14.
DynamicNie kryj się słoneczko
15.
Kasia Matejczyk i New EnergyNamaluję Słońce