Aktualności wróć do listy
11.06.2019

Z dedykacją dla Dzieci c.d.

Czerwiec chyba wielu z nas kojarzy się z Dniem Dziecka, dlatego też na chwilę powróćmy jeszcze do projektów naszych Gwiazd stworzonych z myślą o najmłodszych…
Od wielu lat projekt dla młodych odbiorców realizuje Zespół pochodzący z naszego regionu, kojarzony głównie z nurtem disco-polo, czyli Zespół Bahamas. Panowie od lat aktywnie tworzą też piosenki dla Dzieci, jak też mają dla nich odrębny program koncertowy, w ramach którego Panom na scenie towarzyszą niezwykle sympatyczne pluszaki. Ostanio nawet ukazał się najnowszy teledysk Zespołu (Wyznanie Dziesięciolatka) – jako upominek na Dzień Dziecka.

Od niedawna projekt dla Dzieci stworzyły też utalentowane Tancerki i Wokalistki z Grupy Tanecznej Maraquja. Panie mają w repertuarze program inspirowany bajkami z wytwórni Walta Disneya – w ramach którego oczywiście pojawiają się przebojowe piosenki z tych wspaniałych filmów.
Od wielu lat program dla Dzieci ma w repertuarze wszechstronnie uzdolniony Artysta – Andrzej Afanasjew, który występuje jako Clown Wujek Hipcio.
Warto wspomnieć, że również Tomek CORAL ma pod swą pieczą programy dedykowane najmłodszym z udziałem wielkich pluszaków.
Oczywiście nie brakuje Artystów, którzy współpracują z Dziećmi ucząc je muzyki i prowadząc Zespoły dziecięce i młodzieżowe. Szczególne sukcesy na tym polu odnosi Karol Hadrych, którego podopieczne odnoszą sukcesy na konkursach i festiwalach.Szczególnie duże osiągnięcia ma na koncie Zespół Sweet Voices, dla którego Karol Hadrych pisał też muzykę i teksty.
Na koniec nie możemy zapomnieć o Artystce, która przez wiele lat poza indywidualnymi projektami, udzielała się na rzecz Dzieci i Zespołów Dziecięcych – czyli o śp. Iroxanie, która współpracowała m.in. z Zespołami Szlagrowe Bajtle i Katosie.
Kto ma fajer w sierpniu?
Kto ma fajer w sierpniu?
Kto świętuje w lipcu?
Kto świętuje w lipcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór

Lista przebojów

1.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
Damian Holecki i WeronikaChcę
4.
De Silvers i GiszowanieTo nasz Giszowiec
5.
Bogusława PiechuraTo było wczoraj
6.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
7.
Kasia Matejczyk i New EnergyNamaluję Słońce
8.
Teresa WernerCzas na szczęście
9.
WeronikaTotalny luz
10.
StachSłona łza
11.
Darek NowickiŻółte tulipany
12.
Tim FabianMamo, dziękuję Ci
13.
Wesoła BiesiadaBursztynowe lato
14.
Gabi GoldJestem zbyt szalona
15.
Piotr FeszterSłońce i Ty

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk nad morzem [głosujemy raz na dobę]