Aktualności wróć do listy
11.06.2019

Z dedykacją dla Dzieci c.d.

Czerwiec chyba wielu z nas kojarzy się z Dniem Dziecka, dlatego też na chwilę powróćmy jeszcze do projektów naszych Gwiazd stworzonych z myślą o najmłodszych…
Od wielu lat projekt dla młodych odbiorców realizuje Zespół pochodzący z naszego regionu, kojarzony głównie z nurtem disco-polo, czyli Zespół Bahamas. Panowie od lat aktywnie tworzą też piosenki dla Dzieci, jak też mają dla nich odrębny program koncertowy, w ramach którego Panom na scenie towarzyszą niezwykle sympatyczne pluszaki. Ostanio nawet ukazał się najnowszy teledysk Zespołu (Wyznanie Dziesięciolatka) – jako upominek na Dzień Dziecka.

Od niedawna projekt dla Dzieci stworzyły też utalentowane Tancerki i Wokalistki z Grupy Tanecznej Maraquja. Panie mają w repertuarze program inspirowany bajkami z wytwórni Walta Disneya – w ramach którego oczywiście pojawiają się przebojowe piosenki z tych wspaniałych filmów.
Od wielu lat program dla Dzieci ma w repertuarze wszechstronnie uzdolniony Artysta – Andrzej Afanasjew, który występuje jako Clown Wujek Hipcio.
Warto wspomnieć, że również Tomek CORAL ma pod swą pieczą programy dedykowane najmłodszym z udziałem wielkich pluszaków.
Oczywiście nie brakuje Artystów, którzy współpracują z Dziećmi ucząc je muzyki i prowadząc Zespoły dziecięce i młodzieżowe. Szczególne sukcesy na tym polu odnosi Karol Hadrych, którego podopieczne odnoszą sukcesy na konkursach i festiwalach.Szczególnie duże osiągnięcia ma na koncie Zespół Sweet Voices, dla którego Karol Hadrych pisał też muzykę i teksty.
Na koniec nie możemy zapomnieć o Artystce, która przez wiele lat poza indywidualnymi projektami, udzielała się na rzecz Dzieci i Zespołów Dziecięcych – czyli o śp. Iroxanie, która współpracowała m.in. z Zespołami Szlagrowe Bajtle i Katosie.
Kto fajruje w czerwcu?
Kto fajruje w czerwcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
StachSłona łza
4.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
5.
Damian Holecki i WeronikaChcę
6.
De Silvers i GiszowanieTo nasz Giszowiec
7.
Bogusława PiechuraTo było wczoraj
8.
Teresa WernerCzas na szczęście
9.
WeronikaTotalny luz
10.
A to myŻycia rejs
11.
Bożena i Mirek SzołtysekDo Ciebie Świat należy
12.
Tim FabianMamo, dziękuję Ci
13.
Darek NowickiŻółte tulipany
14.
DynamicNie kryj się słoneczko
15.
Kasia Matejczyk i New EnergyNamaluję Słońce