Aktualności wróć do listy
11.06.2019

Z dedykacją dla Dzieci c.d.

Czerwiec chyba wielu z nas kojarzy się z Dniem Dziecka, dlatego też na chwilę powróćmy jeszcze do projektów naszych Gwiazd stworzonych z myślą o najmłodszych…
Od wielu lat projekt dla młodych odbiorców realizuje Zespół pochodzący z naszego regionu, kojarzony głównie z nurtem disco-polo, czyli Zespół Bahamas. Panowie od lat aktywnie tworzą też piosenki dla Dzieci, jak też mają dla nich odrębny program koncertowy, w ramach którego Panom na scenie towarzyszą niezwykle sympatyczne pluszaki. Ostanio nawet ukazał się najnowszy teledysk Zespołu (Wyznanie Dziesięciolatka) – jako upominek na Dzień Dziecka.

Od niedawna projekt dla Dzieci stworzyły też utalentowane Tancerki i Wokalistki z Grupy Tanecznej Maraquja. Panie mają w repertuarze program inspirowany bajkami z wytwórni Walta Disneya – w ramach którego oczywiście pojawiają się przebojowe piosenki z tych wspaniałych filmów.
Od wielu lat program dla Dzieci ma w repertuarze wszechstronnie uzdolniony Artysta – Andrzej Afanasjew, który występuje jako Clown Wujek Hipcio.
Warto wspomnieć, że również Tomek CORAL ma pod swą pieczą programy dedykowane najmłodszym z udziałem wielkich pluszaków.
Oczywiście nie brakuje Artystów, którzy współpracują z Dziećmi ucząc je muzyki i prowadząc Zespoły dziecięce i młodzieżowe. Szczególne sukcesy na tym polu odnosi Karol Hadrych, którego podopieczne odnoszą sukcesy na konkursach i festiwalach.Szczególnie duże osiągnięcia ma na koncie Zespół Sweet Voices, dla którego Karol Hadrych pisał też muzykę i teksty.
Na koniec nie możemy zapomnieć o Artystce, która przez wiele lat poza indywidualnymi projektami, udzielała się na rzecz Dzieci i Zespołów Dziecięcych – czyli o śp. Iroxanie, która współpracowała m.in. z Zespołami Szlagrowe Bajtle i Katosie.
Kto ma urodziny w lipcu?
Kto ma urodziny w lipcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian Holecki i TacjanaThe Prayer
2.
Adam HertzŚląsk, kawa i Ty
3.
Arkadia BandBędzie OK
4.
Krzysztof KoniarekŻyjmy chwilą
5.
Ewa CzajkaJedna chwila z Tobą
6.
Danuta WiśniewskaCenne słowa trzy
7.
Blue PartyNajlepsze życzenia
8.
Karpowicz FamilyNic nie zmienię
9.
Tim FabianZostań proszę
10.
Mona LisaNa Majorce
11.
De Silvers i GiszowanieTo nasz Giszowiec
12.
Proskauer EchoFrancesco
13.
Zbyszek LemańskiZapraszam Cię na taras
14.
Frela BlueBabskie tasie
15.
Krzysztof SzpotJuż nie wierzę Ci