Aktualności wróć do listy
09.10.2017

Z Gwiazdami i o Gwiazdach oraz Śląskiej muzyce w Mediach – jesień 2017 – Radio 2

Wracamy do tematu podjętego przez nas tydzień temu – czyli programów z Gwiazdami i o Gwiazdach w naszych mediach. Tym razem po raz kolejny skupimy się na radiach, gdyż audycji z naszymi Artystami i o nich jest tutaj naprawdę sporo.
Tym razem wywiady z Gwiazdami na antenach naszych ulubionych stacji radiowych.
Wywiady z Gwiazdami:
 • Fest Dobry Dzień Program, który omówiliśmy już tydzień temu (niejako pasuje do dwóch kategorii ;) ) prowadzony przez Marcina Janotę. Pełne humoru i dobrej muzyki poranne pasmo, w którym często pojawiają się zaproszeni Goście, w tym Gwiazdy muzyki.
 • Muzyczny Kącik Damiana Holeckiego audycję omówiliśmy już w ubiegłym tygodniu. przypomnijmy, że główną część programu stanowią powtórki telewizyjnych wywiadów Damiana z Gwiazdami.
   
 • Weekend z Gwiazdą3 godzinny wyczerpujący wywiad z Gwiazdą przeplatany sporą dawką dobrej muzyki (w tym przebojami gościa). Prowadzenie – Agnieszka Strzelczyk / Marek Biesiadny / Ewelina Taul. Na antenie Radia Silesia.
   
 • Muzyczna Fiesta w Radiu Piekaryautorski program Marcina Skalskiego, w którym prezentowane są nowości muzyczne, odbywają się głosowania na najlepszych Artystów i niemal co tydzień pojawiają się muzyczni goście (od jesieni często goszczą w całej audycji). Audycja na antenie Radia Piekary.

 • Sobotnie przedpołudnia w Radiu PiekarySebastian Parma w ramach porannego pasma przeprowadza wywiady z Gwiazdami Śląskiej Muzyki. Audycja na antenie Radia Piekary.

 • Szlaglista – Lista przebojów Sebastiana Mierzwy, w której przynajmniej raz w tygodniu pojawiają się też muzyczni goście, z którymi przeprowadzany jest interesujący wywiad. Audycja w Radiu Silesia.
   
 • Okno na popołudnie – audycja prowadzona przez Michała Loskota. Często pojawiają się w niej interesujący Goście, w tym Gwiazdy naszej sceny muzycznej.