Aktualności wróć do listy
18.04.2021

Z wiosennym akcentem w teledyskach… cz.3

Skoro mamy wiosnę, jeszcze raz sięgamy do teledysków w wiosennym nastroju i scenerii. W repertuarze gwiazd naszej sceny znajdziemy kilka ciekawych propozycji utrzymanych w tej scenerii, choć – co ciekawe, nie ma ich zbyt wiele…
W pięknej, wręcz bajecznej wiosennej scenerii, wśród kwitnących drzew owocowych zrealizowany został teledysk do piosenki Pawła Siluk-Steinera – Stary rodzinny dom. Zdjęcia do teledysku zrealizowane zostały na Kujawach, w malowniczej scenerii. Teledysk jest bardzo nastrojowy, a sceneria jest jego niewątpliwym atutem.
Wiosenną scenerię wyjątkowo ceni Adi. Artysta właśnie tę porę roku w ostatnim czasie chętnie wykorzystuje w videoclipach – swoich oraz realizowanych dla innych Artystów. kolejnym przykładem jest clip do jednej z najnowszych piosenek Adiego – Moja staro harmonijka. Tym razem zdjęcia w większości powstały w Jaworznie (Gródek Park), właśnie wiosną. Tym razem wiosna może nie jest aż tak wyrazista, jak w poprzednich teledyskach (bo akurat nie pojawiają się tu żadne kwitnące rośliny), ale krajobraz i młode listki na pojedynczych drzewach liściastych nie pozostawiają wątpliwości. Zdjęcia powstały raczej w pierwszej połowie wiosny. 
Na późnowiosenną scenerię postawili natomiast twórcy solowego teledysku Janusza Żyłki – do piosenki Świat się zmienia. Tu zieleń jest już bujniejsza, pojawia się też sporo kwiatów – raczej sugerujących, iż zdjęcia powstały bliżej czerwca. Całość jest barwa, pełna energii, ale też wiosennej świeżości.
Kto ma Urodziny w maju?
Kto ma Urodziny w maju?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Kasia ESBeztroskie lata
2.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
3.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
4.
Stach i MagdalenaTysiąc róż Ci podaruję
5.
Teresa WernerBawmy się
6.
Izabela FojcikMam w Tobie miłość
7.
Krzysztof PietrekProste słowa dwa
8.
Aga i PiotrChcę oglądać z Tobą Świat
9.
Wesoła BiesiadaUśmiechnij się!
10.
Marta Skarba - WitaminaKochaj, całuj, przytul
11.
Proskauer EchoMoi Rodzice
12.
Marta Hawrot (Marta Oxforduo)Dream Of My Life
13.
Michalina StarostaPo siódme
14.
HarmonicZ Tobą na zawsze
15.
De SilversOcean łez

Sonda

Wybierz najpiękniejszą piosenkę o Matce cz.1 [głosujemy raz na dobę]