Aktualności wróć do listy
23.04.2022

Nadchodzące wydarzenia: Koncert na Dzień Matki Szlagiery i Humor

Coraz bliżej maj, a wraz z nim Dzień Matki. Z tej okazji sporo będzie działo się na Śląsku, ale też w innych Regionach naszego Kraju. Tym razem nieco o świetnie zapowiadającym się koncercie, który odbędzie się w Wielkopolsce – wydarzenie objęliśmy patronatem medialnym.
26 maja, czyli w sam Dzień Matki w Czarnkowie odbędzie się Koncert na Dzień Matki Szlagiery i Humor. Koncert będzie miał miejsce w Sali Kina Światowid. Imprezę poprowadzą Aga Wiśniewska oraz Robert Krukowski. Zaśpiewają na scenie: Ewa Czajka oraz Mariusz Kalaga. Zapowiada się rewelacyjny koncert na najwyższym poziomie artystycznym.
Mariusz Kalaga niewątpliwie już od kilku dekad należy do najpopularniejszych Artystów pochodzących z naszego Regionu. Wokalista rewelacyjnie czuje się w klimatach popowych, countrowych oraz z pogranicza tych dwóch gatunków oraz odrobiny szlagierów. Mariusz Kalaga ma na koncie niezliczone przeboje oraz kilkanaście płyt. Ewa Czajka na naszej Scenie obecna jest od kilku lat. Artystka pochodząca z Wielkopolski ma na koncie jeden krążek oraz całkiem sporo przebojów. Piosenki Ewy bardzo fajnie radzą sobie na listach przebojów, wielokrotnie zajmując miejsca na podium. Ewa jest też współautorką tekstów swoich piosenek. Aga Wiśniewska, która poprowadzi koncert, jest Widzom doskonale znana m.in. z Duetu Aga i Piotr. Dodajmy, że Aga jest też Poetką i Autorką tekstów.  
Kto obchodzi Urodziny w czerwcu?
Kto obchodzi Urodziny w czerwcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Tomasz CalickiCzy uwierzysz
2.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
3.
Izabela FojcikTańczyć, marzyć, kochać
4.
Ewa CzajkaNajlepszy czas
5.
Proskauer EchoDziękuję Ci, że jesteś tu
6.
Paweł GołeckiZłoty warkocz
7.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
8.
Tim FabianZabiorę Ciebie do gwiazd
9.
Krzysztof PietrekZa wszystkie nasze dni
10.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
11.
StachDobry gest
12.
Mariusz KalagaLata mijają
13.
MagdaLiczi
14.
Piotr OlszewskiTy Ślązoczka, ja z Sosnowca
15.
AlinaNasz czas

Sonda

Wybierz najpiękniejszą piosenkę o Tacie [głosujemy raz na dobę]