Aktualności wróć do listy
08.02.2019

By zimowisko było bezpieczne…

Nadchodzą wyczekiwane ferie zimowe, a wraz z nimi wyjazd naszego dziecka na zimowisko. Oczywiście to jedna z najkorzystniejszych form spędzenia ferii, ale pod warunkiem, że będzie bezpiecznie.
Podobnie jak w przypadku wakacji letnich, również wyjazd naszych dzieci na zimowisko budzi zawsze nasze obawy – czy aby na pewno wyjazd będzie w pełni bezpieczny oraz w odpowiednich warunkach…
Niewątpliwie wiele zależy od nas. Przed podjęciem decyzji o wyjeździe warto sprawdzić organizatora – czy jest to firma godna zaufania, z doświadczeniem. Należy też sprawdzić miejsce, w którym zakwaterowane ma być nasze dziecko – czy aby na pewno spełnia warunki, jakie zostały zadeklarowane. Wybierając miejsce wyjazdu weźmy też pod uwagę dodatkowe atrakcje – jak np. basen, zajęcia w halach sportowych. Pod tym względem powinniśmy dobrać profil wyjazdu do zainteresowań i umiejętności naszych dzieci.
Oczywiście kolejną ważną kwestią jest zadbanie o bezpieczny przejazd – autokar oraz kierowca przed wyjazdem powinny zostać poddane kontroli.
Kolejną kwestią, na którą powinniśmy zwrócić uwagę, są odpowiednie kwalifikacje opiekunów – którzy winni być przeszkoleni do pracy z dziećmi, jak też do opieki podczas wyjazdów.
Oczywiście powinniśmy też utrzymywać bieżący kontakt z naszym dzieckiem – tak, by w razie jakiś niepokojących sygnałów móc zainterweniować.
Kto ma fajer w sierpniu?
Kto ma fajer w sierpniu?
Kto świętuje w lipcu?
Kto świętuje w lipcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór

Lista przebojów

1.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
Damian Holecki i WeronikaChcę
4.
De Silvers i GiszowanieTo nasz Giszowiec
5.
Bogusława PiechuraTo było wczoraj
6.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
7.
Kasia Matejczyk i New EnergyNamaluję Słońce
8.
Teresa WernerCzas na szczęście
9.
WeronikaTotalny luz
10.
StachSłona łza
11.
Darek NowickiŻółte tulipany
12.
Tim FabianMamo, dziękuję Ci
13.
Wesoła BiesiadaBursztynowe lato
14.
Gabi GoldJestem zbyt szalona
15.
Piotr FeszterSłońce i Ty

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk nad morzem [głosujemy raz na dobę]