Aktualności wróć do listy
05.01.2018

Nowości muzyczne: Adi

Jak już wspomnieliśmy, w ostatnim czasie miało miejsce sporo premier teledysków i piosenek. Nie możemy jednak pominąć kilku nieco wcześniejszych, późnojesiennych premier, o których nie zdążyliśmy napisać.
Stosunkowo niedawno miała miejsce premiera najnowszego teledysku popularnego Wokalisty – Adiego. Sympatyczny Artysta tym razem postawił na nieco nostalgiczną, bardzo nastrojową piosenkę zatytułowaną Kiedy myśla o hajmacie. To nastrojowy, dosyć wolny utwór utrzymany w typowo szlagierowych klimatach. Aranżacja jest miła dla ucha, typowa dla klasycznych szlagierów. Tekst opowiada – zgodnie z tytułem – o małej ojczyźnie, sentymencie do niej, tęsknocie za nią. Po prostu o Śląsku, rodzinnej Ziemi. Tekst jest ładny, trafia do serca. Piosenka u wielu osób z pewnością może wywołać wzruszenie.
Jeśli chodzi o teledysk – został w całości zrealizowany w plenerze. Zgodnie z treścią teledysku oczywiście na Śląsku – możemy zobaczyć m.in. Katowice (Nikiszowiec), Chorzów (Szyb Prezydent). Kolorystyka jest żywa. Zdjęcia zrealizowano wczesną jesienią, przy lekko przebarwiających się drzewach. Całość teledysku oddaje nastrój piosenki, ujęcia są bardzo profesjonalnie zrealizowane, podobnie jak montaż. Jedynymi zastosowanymi efektami są subtelne spowolnienia obrazu – co wzmacnia klimat teledysku.
Teledysk jest kolejną produkcją świetnego producenta – Mateusza „Matiza” Adamskiego, który ma na koncie sporo naprawdę świetnych videoclipów.

Kto fajruje we wrześniu?
Kto fajruje we wrześniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Krzysztof KoniarekDaj mi swoje serce
2.
Damian HoleckiOna i ja
3.
AvistaRytm naszych serc
4.
StachSłona łza
5.
Kasia Matejczyk z Zespołem New EnergyNa tym schluss
6.
De SilversOd dziś moje serce należy do Ciebie
7.
FrejeLetni czas
8.
Arkadia BandTam dom mój, gdzie serce moje
9.
Tim FabianMój Aniele
10.
WeronikaTotalny luz
11.
Mirosław SzołtysekLato w nas jest
12.
Mona LisaSilna jak lew
13.
Darek NowickiŻółte tulipany
14.
BetiBerPamiętnik
15.
Beata MichalskaTo Ty znalazłeś mnie

Sonda

Wybierz najlepszy teledysk z mostem cz.2 [głosujemy raz na dobę]