Aktualności wróć do listy
16.09.2020

Nowości muzyczne i teledyskowe: Andy & Lucia

Po raz kolejny sięgamy do nowości i premier muzycznych ostatnich tygodni. Tym razem nieco uwagi poświęcimy najnowszej propozycji Duetu Andy&Lucia.
Duet Andy & Lucia ma na koncie imponującą liczbę przebojów, utrzymanych w różnych klimatach muzycznych. Najnowsza propozycja Zespołu jest bardzo wakacyjna i nosi tytuł Gorące noce. Tym razem popularny małżeński Duet postanowił postawić na bardziej południowe – hiszpańskie, czy latynoskie rytmy, choć w nieco nietypowej, bo dancowej aranżacji. Jest więc bardzo rytmicznie, w tle słychać nieco elektroniki, choć na pierwszy plan wysuwa się charakterystyczne brzmienie gitary; niemniej całość tworzy ciekawy efekt na piosenka jest melodyjna i wpada w ucho. Tekst jest równie wakacyjny jak sama kompozycja – opowiada o wakacjach, urokach podróży do egzotycznego kraju, jak też o szampańskich nocach i niemal niekończącej się zabawie w bajecznym otoczeniu.
Teledysk został zrealizowany w pięknej, malowniczej nieco egzotycznej scenerii – głównie na piaszczystej nadmorskiej plaży, nieco na nadmorskim deptaku i w okolicach molo, w kilku ujęciach widzimy też palmy oraz widoki z nadmorskiego miasta. Całość jest dosyć prosta, ale ma swój klimat. Atutem jest niewątpliwie wakacyjny nastrój pojawiający się od pierwszych ujęć oraz żywa kolorystyka i ładne widoki.
Kto ma fajer we wrześniu?
Kto ma fajer we wrześniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Danuta WiśniewskaPróżne słowa
2.
Adam HertzMagdaleno Mario
3.
Damian HoleckiNasz Świat, nasz dom
4.
Arkadia BandBędzie OK
5.
Damian Holecki i TacjanaThe Prayer
6.
AlinaNie zakocham się tej nocy
7.
De SilversOcean łez
8.
Blue PartyNajlepsze życzenia
9.
Proskauer EchoFrancesco
10.
A To MyNa zawsze razem
11.
Karpowicz FamilyNic nie zmienię
12.
Mariola GutowskaIdę przed siebie
13.
Adam HertzŚląsk, kawa i Ty
14.
Tim FabianZostań proszę
15.
Dominika i Janusz ŻyłkaOdchodzisz, kiedy kocham

Sonda

Przebój lata 2020 2. półfinał [głosujemy raz na dobę]