Aktualności wróć do listy
03.08.2022

Nowości muzyczne i teledyskowe: Flipers Duo

Czas na kilka słów o kolejnej nowości muzycznej oraz teledyskowej ostatnich tygodni. Tym razem propozycja utrzymana w bardzo, bardzo wakacyjnym klimacie…
Zespół Flipers Duo obecny jest medialnie na naszej scenie od około dwóch lat. Sympatyczny małżeński Duet tym razem zaserwował nam propozycję w bardzo wakacyjnym nastroju – utwór noszący tytuł po prostu Disco Lato. Cóż – już sam tytuł bardzo wiele zdradza o piosence – muzycznie utrzymana jest właśnie w klimacie disco, czy nawet disco-polo, z akcentami charakterystycznymi dla wakacyjnych hitów; niewątpliwie utwór jest bardzo rytmiczny. Utwór utrzymany jest w szybkim tempie. Tekst opowiada po prostu o urokliwym lecie, dobrej zabawie, cieszeniu się muzyką.
Jeśli chodzi o teledysk – podobnie jak sama piosenka, jest całkowicie wakacyjny – całość zdjęć powstała w plenerze na terenie malowniczego ośrodka wypoczynkowego, nad stawem, głównie na niewielkiej piaszczystej plaży, jak też na kajaku, w wodzie, czy na niewielkim pomoście, w tle nie brakuje też sporych ilości zieleni. W tle widzimy nieco zabudowań, parasole słoneczne, mnóstwo dmuchanych materaców, piłek, itp., a przede wszystkim – poza Zespołem Flipers Duo – rekordową wręcz liczbę statystów. Całość powstała przy bardzo sprzyjającej pogodzie, w piękny słoneczny dzień, dzięki czemu całość wyróżnia żywa, wakacyjna kolorystyka. Ujęcia i montaż wykonano profesjonalnie i oddać klimat oraz kontekst utworu. Za realizację clipu odpowiada Firma Projektomania.
Kto fajruje w sierpniu?
Kto fajruje w sierpniu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Ewa CzajkaNajlepszy czas
2.
Tomasz CalickiCzy uwierzysz
3.
Izabela FojcikTańczyć, marzyć, kochać
4.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
5.
Proskauer EchoDziękuję Ci, że jesteś tu
6.
AlinaNasz czas
7.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
8.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
9.
Krzysztof PietrekZa wszystkie nasze dni
10.
StachDobry gest
11.
Wesoła BiesiadaDziołcha ze Śląska
12.
Paweł GołeckiZłoty warkocz
13.
Tim FabianZabiorę Ciebie do gwiazd
14.
Claudia i Kasia ChwołkaKawa
15.
MagdaLiczi

Sonda

Wybierz najlepszą piosenkę o lecie cz.2 [głosujemy raz na dobę]