Aktualności wróć do listy
28.09.2021

Nowości muzyczne i teledyskowe: Marta Skarba

Wracamy do nowości muzycznych oraz teledyskowych ostatnich tygodni, a trzeba przyznać, iż końcówka lata obfitowała w nowe propozycje. Czas na kolejną premierę.
Niedawno swą premierę miała najnowsza piosenka i teledysk Marty Skarba z Projektu Witamina. Piosenka nosi intrygujący tytuł Kłam. To ciekawa, rytmiczna propozycja utrzymana w klimatach dance, czy może nawet nieco disco. Piosenka jest melodyjna, wpada w ucho. Utwór jest nowocześnie zaaranżowany, dominują w nim brzmienia elektroniczne, ciekawie komponujące się z wokalem Marty. Tekst, w nieco przewrotny sposób opowiada o miłości – tym razem o nieszczęśliwym, zawiedzionym uczuciu, marzeniu o tym, by powróciły piękne czasy, o tym, by nie widzieć rozpadu związku, by zapomnieć o podejrzeniach, by dzięki przekonującym kłamstwom powróciło złudzenie zaufania… Smutne, ale dla wielu z nas chyba znajome… Za muzykę i tekst odpowiada Robert Biaduń.
Teledysk jest ładny i dopracowany. Zdjęcia są dopracowane i powstały w licznych lokacjach. Poza samą Martą, w teledysku pojawiła się dwójce aktorów. Całość ma tym razem formę fabuły – Marta Skarba wciela się w rolę narratora teledysku. Artystka pojawia się tu w samochodzie, jadąc na koniu (ujęcia na malowniczych łąkach i po lasem), czy spacerując w parku. Artystka pojawia się w kilku kreacjach. Aktorzy również pojawiają się w kilku sceneriach. Zdjęcia są zrealizowane profesjonalnie i pomysłowo, montaż jest profesjonalny, uważni Widzowie pewnie dostrzegą też subtelnie zastosowane efekty specjalne. Całość świetnie się ogląda i bardzo dobrze harmonizuje z muzyką oraz tekstem piosenki. to niewątpliwie produkcja na wysokim poziomie. Teledysk zrealizowała firma Sevicam.

 
Kto mo fajer w październiku?
Kto mo fajer w październiku?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
2.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
3.
Izabela FojcikMam w Tobie miłość
4.
Krzysztof PietrekProste słowa dwa
5.
Teresa WernerWarto żyć
6.
Kobiety na WalizkachHej życie!
7.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
8.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
9.
Marta SkarbaKłam
10.
Kasia ESBeztroskie lata
11.
Frela BlueWracom nazot
12.
Aga i PiotrChcę oglądać z Tobą Świat
13.
AvistaOczarowałaś mnie
14.
Stach i MagdalenaMam Cię dość
15.
Paweł GołeckiDla kilku chwil