Aktualności wróć do listy
18.08.2021

Nowości muzyczne i teledyskowe: Paweł Gołecki

Po raz kolejny sięgamy do nowości muzycznych i teledyskowych ostatnich tygodni. Tym razem kilka słów o najnowszej propozycji Pawła Gołeckiego.
Po kilkumiesięcznej przerwie Fani Pawła Gołeckiego doczekali się kolejnej nowości od swojego Idola. Najnowszy clip Artysty zrealizowany został do piosenki Dla kilku chwil. utwór pochodzi z najnowszego albumu, który ukazał się rok temu. Piosenka jest pogodną, nastrojową balladą utrzymaną w umiarkowanym tempie. Utwór jest melodyjny i rytmiczny, szybko wpada w ucho, jest też fajnie zaaranżowany, z dużą ilością gitarowych brzmień. Tekst opowiada o miłości, poszukiwaniu sensu życia, o tym, że to właśnie uczucie nadaje sens wszystkiemu i staje się główną motywacją w życiu. Kompozytorem muzyki jest Artur Kaszowski, autorem tekstu Ryszard Drożdż.
Teledysk został zrealizowany w całości w plenerze, w licznych lokacjach, w pięknej scenerii Tatr (w okolicach Zakopanego). Całość jest wakacyjna, wyróżnia się ładną, żywą kolorystyką – zdjęcia powstawały przy ładnej pogodzie, we wczesnoletniej scenerii. W clipie u boku Pawła pojawiła się Jego Żona – Sylwia. Atutem są niewątpliwie piękne krajobrazy, prezentujące największe atuty naszych urokliwych Tatr. Zdjęcia zrealizowane są bardzo profesjonalnie, podobnie jak montaż. Całość jest ładna, klimatyczna i świetnie harmonizuje z romantyczną piosenką. Teledysk zrealizował Mateusz Matiz Adamski, we współpracy z Aleksandrą Szwed.

 
Kto mo fajer w październiku?
Kto mo fajer w październiku?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
2.
Ewa CzajkaPokochaj mnie
3.
Izabela FojcikMam w Tobie miłość
4.
Krzysztof PietrekProste słowa dwa
5.
Teresa WernerWarto żyć
6.
Kobiety na WalizkachHej życie!
7.
Krzysztof KoniarekDobrze to wiem
8.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów
9.
Marta SkarbaKłam
10.
Kasia ESBeztroskie lata
11.
Frela BlueWracom nazot
12.
Aga i PiotrChcę oglądać z Tobą Świat
13.
AvistaOczarowałaś mnie
14.
Stach i MagdalenaMam Cię dość
15.
Paweł GołeckiDla kilku chwil