Aktualności wróć do listy
24.05.2023

Nowości muzyczne i teledyskowe: Teresa Werner

Sięgamy do kolejnej premiery ostatnich tygodni. Tym razem kilka słów o najnowszej propozycji muzycznej oraz teledyskowej Teresy Werner.
Po dłuższej przerwie w ostatnich miesiącach Teresa Werner rozpieszcza swoich Fanów kolejnymi premierami muzycznymi oraz teledyskowymi. W Wielkanoc miała miejsce premiera najnowszej piosenki i clipu Artystki – tym razem piosenka nowi tytuł Serca gorące. To pogodna i rytmiczna piosenka w szybkim tempie, utrzymana w stylistyce, do której Teresa Werner przyzwyczaiła Fanów – mieszaninie popu, szlagierów i brzmień południowoeuropejskich (z lekka kojarzących się z muzyką grecką). Utwór jest ładnie zaaranżowany i wpada w ucho. Jak sam tytuł wskazuje, piosenka opowiada o miłości – tym razem o szczęśliwym, spełnionym uczuciu trwającym od wielu lat, wspólnym cieszeniu się życiem i marzeniach i pięknej przyszłości. Autorką tekstu jest Teresa Werner, utwór jest kompozycją Krzysztofa Szweda.
Teledysk do piosenki Serca gorące w całości został zrealizowany w plenerze, w malowniczej scenerii słonecznego południa Europy (Portugalia). Zdjęcia powstały w licznych lokacjach – nad morzem, na tle malowniczego zamku (twierdza nad brzegiem morza – Zamek Świętego Jerzego w Lizbonie), starówki (w tym Placu Comercio) oraz malowniczego ogrodu, pełnego południowych roślin, w tym palm. Całość jest bardzo barwna, słoneczna i pełna optymizmu, a dzięki różnorodności – dynamiczna. Zdjęcia i montaż jak zawsze są bardzo profesjonalnie zrealizowane. Za zdjęcia odpowiada Mateusz Matiz Adamski, montaż zrealizowała Gabriela Badalian-Surma.
Kto świętuje w czerwcu?
Kto świętuje w czerwcu?
Śląski Gwiazdozbiór
Śląski Gwiazdozbiór
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze
Słowniczek: z naszego na polski i z polskiego na nasze

Lista przebojów

1.
Ryszard SawickiZabawy czas
2.
Michalina Starosta i Marcin JanotaWróć do mnie Kochany
3.
Damian HoleckiYou Raise Me Up
4.
Paweł GołeckiCud natury, moje góry!
5.
FrakcjaPuste słowa
6.
Edek DworniczekCzekam
7.
Izabela FojcikTańczyć, marzyć, kochać
8.
Teresa WernerCzy to jest miłość
9.
Golden MixKto się czubi, ten się lubi
10.
Tomasz CalickiCzy uwierzysz
11.
Krzysztof Pietrek, Mateusz SzymczykBo życie takie jest
12.
MagdaLepiej być niż mieć
13.
Avista i DynamicŻyciem ciesz się ciesz
14.
Ewa CzajkaNajlepszy czas
15.
Blue PartyJeśli kochasz, proszę mów

Sonda

Wybierz najpiękniejszą piosenkę o Mamie cz.3 [głosujemy raz na dobę]